Nieprzeczytane posty

Re: SOPOT

12
Sopot jak ostatnio zaobserwowałem zrobił się bardzo popularny wśród Norwegów i Szwedów, jak sami twierdzą jest on dla nich po prostu tani i stał się miejscem, do którego trzeba pojechać.

Re: SOPOT

13
Popieram przedmówcę,warto sobie pochodzić szlakami mniej utartymi. Nie są ani straszne,ani nie niebezpieczne te uliczki w koło. Architektura starego kurortu przedwojennego jest jeszcze gdzie nie gdzie widoczna ...

Re: SOPOT

15
nie byłem w Darłowie, ale skoro mówisz, że są pustki to tylko oznacza tylko, że miejscowość nie ma nic do zaoferowania. Jeżeli jeszcze na plaży masz pustki to co jest z nią nie tak ???:P

Re: SOPOT

16
Sopot zdecydowanie dla ludzi lubiących imprezy oraz nocne życie. Byłam kilkukrotnie na wakacjach i bardzo podobał mi się klimat tego miasta.

Co mnie raziło ? Jedzenie zdecydowanie na minus. Przetestowałem kilka "restauracji" zanim nie spotkałem znajomego, który jak się okazało mieszka w Sopocie na stałe i uratował moje kubki smakowe i żołądek. On pokazał mi, w których budach smażą ryby z porannych połowów i gdzie można zjeść normalny obiad.

Generalnie zanim wybierzecie restauracje w Sopocie (zwłaszcza wzdłuż Monciaka) proponuje zapoznać się z opiniami na forach.

Re: SOPOT

18
W Sopocie nie ma nawet gdzie się rozłożyć z ręcznikiem a co dopiero wejść do morza..Porażka, jest to najgorsze miasto z całego trójmiasta. Już jest nawet lepiej pojechać do Gdyni, przynajmniej tam jest mniej ludzi i można jakoś normalnie przejść po plaży.

Re: SOPOT

19
Sopot jest przereklamowany,brudny i głośny więc jeżeli ktoś szuka właśnie tego- może tu przyjechać. W przeciwnym razie polecam Kołobrzeg,gdzie mamy szeroką,czystą plażę oraz wiele atrakcji,nie sposób się tutaj nudzić:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości