Nieprzeczytane posty

Re: Wędrówki po górach.

11
Mayu pisze:Osobiście nie przepadam za górami... Jest do dla mnie męczące no i zawsze jak jeździłam jeszcze za czasów szkolnych to spotykałam się ze straszną drożyzną. Jednak w ubiegłym roku mój luby zabrał mnie do Bystrej Śląskiej. Jego rodzice mają tam domek po dziadkach. Jak tylko postawiłam tam stopę zakochałam się w tamtym miejscu! I jeszcze nocne puszczanie lampionów... Magiczne miejsce i magiczne przeżycia
Przyznam, że planuje wypad w góry, ale miejsca o którym wspominasz nie brałam pod uwagę, a ze zdjęć, które można znaleźć w sieci i rożnych informacji wynika, że może warto by było je rozważyć ;)
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/

Re: Wędrówki po górach.

12
Ja natomiast mogę polecić okolice Kotliny Kłodzkiej - nie każdy lubi całe dnie, cały urlop spędzać na wędrówkach pieszych, więc jest to region, gdzie można łatwo znaleźć alternatywne zajęcie - na przykład zwiedzanie Twierdzy Kłodzkiej czy Osówki. Do tego piękna okolica górska, idealna dla amatorów niezbyt wymagających wycieczek.

Re: Wędrówki po górach.

13
Zieleniec jest świetny, zwłaszcza dla tych co lubią śmigać na nartach. Jeśli natomiast chodzi o wędrówki górskie, to uwielbiam Karkonosze w każdej porze roku - i latem jest pięknie i zimą (choć troszkę bardziej forsownie). Polecam zrobić sobie kilkudniową trasę, na przykład z Przełęczy Okraj do Szrenicy, czyli przejść sobie grzbietem Sudetów.

Re: Wędrówki po górach.

20
Dla mnie wybieranie się w jakiekolwiek góry bez żadnego przygotowania jest kompletną głupotą. Przepraszam za nieco ostre słowa, ale tak właśnie myślę. Jeśli chce się chodzić po górach, trzeba umieć to robić i zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo. Ewentualny nocleg trzeba mieć w zapasie, bo pogoda w górach jest różna, a jeśli nie ma się wiele do czynienia z tematem to raczej znane proste szlaki, a nie porywanie się z motyką na słońce.
hotel anders na mazurach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości