Nieprzeczytane posty

Pod namiot w Polsce?

1
Witam!
Właśnie postanowiłem wybrać się pod namiot nad polskie wybrzeze. Na razie w planach mam polwysep helski (znalalzem jakies pole namiotowe w chałupach).
A że nie jestem biegły w temacie tego typu wakacji chciałem zapytać , czy ktoś mógłyb podzielić sie informacjami o jakichś fajnych polach namiotowych na wybrzeżu?
Ponadto interesuje mnie zagadnienie rozbijania namiotów "na dziko" - bo np w UK jest to normalna i tradycjyna wrecz forma spedzania wolnego czasu, nie wiem czy w Polsce tez tak jest ?
Może ktoś zna urokliwe jakieś miejsca gdzie namiot rozbić można?:>
W tym roku planuję pojeżdzić po wybrzeżu, wiec raczej tamte okolice mnie interesuja:)

Dzieki!

Re: Pod namiot w Polsce?

2
czytałem w zeszłym sezonie o polu namiotowym pomarańczowo: http://www.pomaranczowe.pl/ - myślę, że warto tam pojechać i na chwilę się zatrzymać.

Co do rozbijania się na dziko, w Polsce raczej bym tego unikał. Może jestem przewrażliwiony, ale czułbym się jakoś mało komfortowo, a spałem na dziko w bardzo wielu miejscach w Europie.
byle dalej...

Re: Pod namiot w Polsce?

4
to cenna informacja. Przepraszam za podawanie nieaktualnych info. wiesz może co się stało? Przeliczyli się z inwestycją? oglądając icg stronkę, czytając jakiś artykuł, a wcześniej słuchając audycji w radio, miałem wrażenie, że to na prawdę fajne miejsce.

Mazury znam jedynie z perspektywy łódek - co polecam serdecznie. Jedyny raz byłem na mazurskim polu namiotowym w Orłowie, kilka lat temu. Była bardzo tanio, bardzo kameralnie i swojsko - nad małym "prywatnym" jeziorkiem.
byle dalej...

Re: Pod namiot w Polsce?

7
może poszukaj sobie odpowiedniego miejsca na Nextur.pl. Ten portal umożliwia stworzenie całego planu wycieczki po najciekawszych zakątkach naszego kraju i zarezerwowaniu noclegów etc. Możesz sobie skorzystać z tych propozycji co tam są albo zaplanować od podstaw swoją własną wyprawę (ja to preferuję).

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości