Nieprzeczytane posty

Re: Pod namiot w Polsce?

31
Jest fajne opracowanie campingów w Wielkopolsce zrobione przez Wielkopolska Organizację Turystyczną. Trzeba przyznać, że na kilku campingach byłam i jest naprawdę przyzwoity standard - nie mogę wstawić linka więc musicie sobie wyguglać to "Campingi w Wielkopolsce". Polecam ok. Boszkowa - byłam w Sabie i Sadybie. I super jest też w Arendzie w Sierakowie.

Re: Pod namiot w Polsce?

33
Ja osobiście również bardzo lubię aktywnie czas ale za namiotami nie przepadam ;) Raz na jakiś czas się wybiorę, chociaż zazwyczaj jeździmy razem ze znajomymi do Promenady nad jeziorem Zegrzyńskim - jest tam całe mnóstwo możliwości uprawiania sportów.
Znajduje się zaledwie 30 km od Warszawy tak więc dojazd to nie problem.

Re: Pod namiot w Polsce?

39
Pod namiot - to na Chałupy obojętnie który camping :P w prawdzie mam swój ulubiony Solar - może troszkę droższy niż te obok ale warunki sanitarne o niebo lepsze.. ale mniejsza o to. Półwysep to jest idealne miejsce na wypad pod namiot spędzałem tam każde wakacje właśnie w ten sposób .. rewelacja :)

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości