Nieprzeczytane posty

Nasz forumowicz na Discovery Channel- Ekstremalny surwiwal

1
Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek.
Będą to Bieszczady moimi oczami w 2 odsłonach.
Pierwsza bardzo różna od drugiej.
Dlaczego?

Pierwszy mój pobyt w Bieszczadach w życiu to pobyt ekstremalny i survivalowy. Wzięłam udział w programie telewizyjnym - show które będzie emitowane 13 lipca o 22 na kanale Discovery Channel. Niestety nie mam zdjęć z tego wyjazdu.
Była to niesamowita przygoda i niezapomniane wrażenia kiedy człowiek w ekstremalnych warunkach przełamuje swoje lęki.
Kilka fotek prasowych.
Pewnie mnie odnajdziecie na fotkach.
Program nosi tytuł "Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury".
Załączniki
Screenshot_20170614-215140.png
Screenshot_20170627-214105.png
Screenshot_20170627-214520.png
Screenshot_20170627-214759.png

Re: Bieszczady survivalowo i rekreacyjnie - relacja

2
Witaj, na początek gratulacje od nas wszystkich. To nie lada wyzwanie, myślę że bez względu na to czy zakwalifikowałaś się dalej czy możesz być z siebie dumna. Nie każdy byłby skłonnych odważyć się na taką przygodę, na pewno nie ja :) :) . Oczywiście nie będę pytać o więcej, myślę że będziemy pytać po programie ;) . Dodam post globalnie tak aby wszyscy wiedzieli że mamy zdolną podróżniczkę na forum, która nie boi się nowych wyzwań.

Jeszcze raz gratulujemy.

Ps A czy mogłabyś nam przypomnieć która z tych osób na zdjęciu to ty, tak żebyśmy wszyscy wiedzieli komu kibicować? :)



.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Nasz forumowicz na Discovery Channel- Ekstremalny surwiw

3
Dziękuję!
Powiem szczerze że nie myślałam nawet że z tylu zgłoszeń wybiorą akurat mnie:) Bo zgłosić mógł się każdy. Był to ko kurs na etykietach wody Żywiec Zdrój.
Niestety w związku z umową jaką mam nie mogę zdradzać żadnych szczegółów. Napiszę tylko że cały czas lał deszcz co mocno nam utrudniało wykonywanie zadań.
Było niebezpiecznie ale miał nas pod opieką były dowódca GROMu.


Ja to ta w czerwonych włosach ubrana na kolorowo:)
Załączniki
20170628_220332.png

Re: Nasz forumowicz na Discovery Channel- Ekstremalny surwiw

4
Jak widać warto brać udział w różnych konkursach, można przeżyć niesamowitą przygodę. Będziemy śledzić wasze poczynania.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Nasz forumowicz na Discovery Channel- Ekstremalny surwiw

5
Przez dwa tygodnie nie miałem czasu aby obejrzeć ten program. Dobrze że jest sporo powtórek. Oczekuje dzisiejszej o godzinie 11 pm jeśli ktoś jeszcze będzie miał ochotę zobaczyć naszego forumowicza w akcji to zapraszam.

Do wspólnego oglądania (y)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Nasz forumowicz na Discovery Channel- Ekstremalny surwiw

7
No to właśnie dowiedzieliśmy się że zakwalifikowałaś się dalej. Brawo. tylko czemu tak skromnie (y) .

No dobra nie pytamy tylko oglądamy.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości