Nieprzeczytane posty

Niedrogo do Afryki na miesiac

1
Witam mam tu takie nietypowe zapytanie, dopiero zaczynam szukac biletow do Afryki ale postanowilem wrzucic tu posta i zobaczyc czy ktos ma jakiegos gotowca... :)

Wybieramy sie juz na kolejna wyprawe tym razem do Afryki, 2 osoby beda lecialy z PL jedna z UK i ja z Nowej Zelandii wiec mam tu kilka temetow do ogarniecia, wylot koniec 2015 - koncowka grudnia albo poczatek stycznia...

Na razie jest to zupelnie wstepny pomysl i miejsce w Afryce nie jest jeszcze ustalone... Cena czym nizsza tym mocniej przykuje moja uwage i tak pewnie bede zaczynal planowanie wypadu, zerkajac na mozliwosci ruszenia z jakiego kolwiek miejsca i gdzie sie da na miesiac, idealnie byloby miec jak zwykle to robilismy lot w 1 miejsce i wylot np 3 tys km dalej, kupic motory na miejscu i jechac ile sie da, spac raczej na dziko. Mamy w zalodze 2 kompanow ktorzy robili Afryke nowaka i w sumie wiekszosc z nas byla juz na wszystkich kontynentach wiec wiemy czym to pachnie.

Jakby sie Wam nudzilo i mielibyscie jakis ciekawy pomysl czy porade i tania linie lotnicza to byloby super !

Re: Niedrogo do Afryki na miesiac

3
chlopaki, przejechali kawal RPA rowerami i dalej pojechali do Kruger parku, reszta nieznana, chodzi o to zeby gdzies w miare tanio dostac sie na kontynent w okolice ciekawych miejsc i objezdzac ile sie da w okolo 4 tygodni... jakby ktos mial doswiadczenie z jakimis liniami lotniczymi ktore na razie z Nowej Zelandii pokazuja mi najmniejszy budzet do RPA za 5 tys pln w 2 strony ale juz w inne miejsca gdzies w centralna Afryke widze ze juz cena to 8 tys pln to przyduzawo...

Re: Niedrogo do Afryki na miesiac

6
do Magrebu to i z Hiszpanii można się prawie suchą stopą dostać i stamtąd wyruszyć już lokalnymi połączeniami.
Tylko, ze rejon wybitnie niespokojny się zrobił.

Nie zawsze tania podóz = drożyzna na miejscu. Tajlandia, to kraj do którego dojedziemy w miarę tanio, a i na miejscu za wiele nas pobyt nei wyniesie.

Re: Niedrogo do Afryki na miesiac

7
dzieki dla mnie wciaz jednak najwieksza udreka bedzie zabookowanie rozsadnego lotu z Nowej Zelandii do Afryki, ale doradzenie w tej kwestii pewnie nie bedzie latwe... Dla mnie tym razem jest wazniejsze zeby spotkac sie z kompanami podrozy z ktorymi sie nie wiedzialem juz jakis czas wiec gdzie to drugorzedowa sprawa jesli ma sie dooobra ekipe, teraz tylko chce zeby mnie to nie zezarlo finansowo bo mialem rok pelen sporych wydaatkow...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Afryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron