Nieprzeczytane posty

Re: kuba

11
sskipor pisze:Bylismy w tym hotelu pod koniec marca jesli masz jakies pytania to pisz na meila chetnie odpowiemy
sskipor@poczta.onet.pl
Witaj.Pewnie że mam ale na forum :D :D :D . Na początek chętnie przeczytalibyśmy małą relację. ;) Napiszcie jak było, troszkę zdjęć. Jakie są wasze opinie dotyczące hotelu.Ponadto co polecacie co nie.Im więcej tym lepiej :) :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: kuba

14
sskipor dziękuję że napisałeś ja będę w domu 24 sierpnia wracam i chętnie napiszemy do Ciebie bo kilka pytań mamy. Czy mógłbyś na razie na forum choć kilka słów napisać o tym hotelu ?? Wiem tylko że we wrześniu jak tam będziemy to ma być remont basenu ale dostaliśmy w ramach przeprosin fajną ofertę no tak nam się wydaję :-)
Pozdrawiam i czekam na newsy cześć

Re: kuba

15
Wróciliśmy z Kuby. Wypadzik udany. Jeśli ktoś szuka informacji o tym kraju to proszę pisać śmiało odpowiem podzielę się szczerze swoją wiedzą.

Pozdrawiam

ps. sskipor dzięki za info przydało się :-)

Re: kuba

17
Lipa - Napisz swoją relację z podróży. Chętnie dowiemy się więcej odnośnie pięknej Kuby. Może troszkę zdjęć. ;) ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: kuba

19
Witam.

Słuchajcie opiszę wszystko soczyście ale proszę o chwilkę cierpliwości ponieważ trzeba było wrócić do rzeczywistości i w tej chwili jestem już w pracy na morzu i internet ma dość ograniczony zasięg niestety :cry:
Odezwę się niebawem. Pozdrawiam wszystkich 3-cie się

Ps. sskipor czy ponownownie Varadero ?? Mam namiar na Świetny i miły hostel w Trinidadzie polecam!! Jedna noc 2 osoby 55cuc w tym kolacja i śniadanie ( czysto i smacznie mam fotki ) hej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuba ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości