Nieprzeczytane posty

Szukam wycieczki objazdowej?

1
Witam,
Jestem nowa na forum. Konto założyłam ponieważ szukam jakieś fajnej wycieczki. Sama nigdy z żadnym BP nie latałam, ogólnie raczej podróżowałam na własną rękę po Polsce. Przyszedł czas na wakacje z prawdziwego zdarzenia. Razem z mężem chcemy zabrać naszą córkę ( 10 lat) i polecieć na objazdówkę po Egipcie. Myślę, że na takiej wycieczce wszyscy skorzystamy bo wszyscy nauczymy się trochę historii. Pogoda na pewno będzie piękna, jak może być inaczej w lipcu w Egipcie? Bo chcielibyśmy polecieć właśnie w lipcu. Może ktoś może polecić jakieś fajne bp?

Re: Szukam wycieczki objazdowej?

2
Hej, ja co prawda na objazdówce jeszcze nie byłam, ale mam zamiar sie wybrać, za to byłam w Egipcie w hotelu jungle aqua park z moja siostrą i jej dziećmi i było fantastycznie, dzieciaki nie chciały wracać, były zachwycone, ledwo wyciągałyśmy je z tych zjeżdżalni na jakieś wycieczki, znalazłyśmy ofertę w alfa starze, bardzo atrakcyjną, poczytałyśmy opinie i je wybrałyśmy, wiem, że w ofercie maja również objazdówki, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Re: Szukam wycieczki objazdowej?

3
No tak, już w wielu miejscach czytałam, że Egipt jest super miejscówką na wakacje. Dlatego właśnie chcę tam polecieć. Szukam ciekawej wycieczki, pewnej, takiej żebym ja nie musiała się o nic martwić. Biur na rynku jest wiele, ciężko mi w sumie zdecydować się na jedno konkretne bo się na tym po prostu nie bardzo znam. Wiem, że alfa to dobre biuro i o tui jeszcze słyszałam. I to by było na tyle.

Re: Szukam wycieczki objazdowej?

5
Do Egiptu latają teraz wszystkie biura podróży chyba, od dłuższego czasu nie słyszałem, żeby cokolwiek się tam działo.

Wycieczki objazdowe chyba dalej się sprzedają, więc nie widzę problemów, żeby wybrać się tam na jakieś zwiedzanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Egipt ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości