Nieprzeczytane posty

Hurghada

1
Moim zdaniem dużo ciekawsza od Sharmu jest Hurghada. Ludzie są tu bardziej przyjaźnie nastawieni.
Właśnie wróciłam i wspominam bardzo dobrze. Mieszkałam w hotelu Sunrise Mamlouk Palace, a wczasy kupiłam w biurze podróży EarthTour w Chorzowie.
Z tego co powiedziała nam Pani rezydent, Hurghada jest streją otwartą, dlatego normalne jest tam spotkanie Arabki w czarnym stroju, pływającej w basenie. W Sharmie nie spotkałam się z taką sytuacją. Jednocześnie ostrzeżono mnie, że Hurghada jest bardziej niebezpieczna od Sharmu. Ja tego w ogóle nie odczułam. Spędziłam tam super wakacje i pewnie skorzystam jeszcze raz i z kierunku i z biura - porzemiła obsługa.
W razie jakiś pytań związanych z Hurghadą piszcie, chętnie opowiem:)

Re: Hurghada

2
Hurghada.. aj Hurghada...
Nasza pierwsza i ostatnia wycieczka do Egiptu :)
Wybraliśmy się z Narzeczonym na tydzień pod koniec stycznia br.
Było bardzo zimno :( max 20 stopni. Na mieście dość niebezpiecznie, każdy nas zaczepiał.
Co Tobie podobało się w Hurghadzie? Może są miejsca, które warto zobaczyć.

Re: Hurghada

7
Byłam na święta w Hurghadzie i mi się strasznie podobało. Można się fajnie rozerwać. Ja byłam w hotelu Titanic Beach Spa i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Świetne, duże molo co chyba najbardziej mi się tam podobało. Zjeżdżalnie extra. Wybrałam sobie trzy wycieczki fakultatywne : Luksor, nurkowanie głębinowe, safari z wioską beduińską. Świetne przeżycie i ludzie bardzo mili. Wigilia była dla mnie czymś całkiem nowym. Super nastrój, jedzenia pełno, gwiazdor chodził z drobnymi prezentami dla pociech. Mi się podobało i szczerze polecam ... :)

Tutaj można obejrzeć sobie filmik z wakacji.

Re: Hurghada

8
Egipt jest fajnym miejscem wakacyjnym, właściwie same plusy:
relatywnie tanio dla nas, pogoda, atrakcje dla miłośników zwiedzania, szerokie możliwości aktywnego wypoczynku, no i plażing ...
Mam szczerą nadzieję, że nadejdzie taki czas, że znów bezpiecznie będzie można tam pojechać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Egipt ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości

cron