Nieprzeczytane posty

Polecam przewodnika z Negombo

1
Polecam bardzo rzetelnego i taniego przewodnika który już 5 osoba pomógł zwiedzić Sri Lanke nie naciągając nikogo(ja bylem pierwszym jego klientem)
-pomaga załatwić tanie noclegi na trasie wszystkie w dobrym standardzie i w sprawdzonych miejscach
-jeśli chodzi o wymianę walut wie gdzie jest najlepszy kurs dużo lepszy niż na lotnisku(ja wymieniłem 2900usd różnica w kursie była 3 rupie zarobek 8700rupi)na lotnisku wymieniłem 100usd
-co do sklepów z alkoholem pomagał mi robić zakupy ponieważ jeśli szedłem zrobić zakup sam zawsze było 400-500ru więcej do zapłaty
-Będąc na wschodnim wybrzeżu miałem u mojego przewodnika w domu przez 10dni walizkę i maski które zakupiłem.
-Pomógł mi zdalnie z Negombo załatwić dodatkowy nocleg w Nilaveli dzwoniac zalatwiajac wszystko z zalatwieniem transferu

> > Witam ten przewodnik nazywa się Nishantha telefon to 0777-656354 mail: nishanthafdo@hotmail.com, co do naszego przewodnika mieszka w Negombo
DSC_09951.jpg
W razie pytan prosze o kontakt na priv albo mb_senti@op.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sri lanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron