Nieprzeczytane posty

Re: Pociągi Sri Lanka

12
agata.szerlag pisze:ja szukalam polaczen z kandy do tego trojkata bo mi zalezalo zobaczyc swiatynie i nie moge znalezsc polaczen pociagiem. jak tam dojechac? busem? jak dojechac u Nuwera Eliya do yala park? tam tez przeciez pociag nie jezdzi? a jak z yala park do unawantuna? jejku przepraszam ze zadaje tyle pytan ale bardzo mnie to interesuje bo zdecydowalismy sie zwiedzic sri lanke na wlasna reke bez kierowcy :)
Witam. Nie ma absolutnie żadnego problemu z przemieszczaniem się po Sri Lance. Na wyspie byliśmy w lutym 2015 - co prawda nie startowaliśmy do Yala z Nuwarra tylko z Haputale ale nie ma najmniejszego problemu z transportem Haputale - Nuwarra ( pociąg lub autobus ). Proponuję autobusem do Haputale - potem Wellawaya i jesteśmy w Tissa. Przesiadek dużo ale na autobusy nie czekaliśmy nawet 5 minut. Z Tissy nad morze z transportem również nie było żadnych problemów. Jedna uwaga od razu siadajcie w autobusach kierowca nie czeka, gaz do dechy chwila nieuwagi i leżycie na podłodze autobusu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sri lanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości