Nieprzeczytane posty

Re: Ślub na Sri Lance

22
Witam! Ślub na Sri Lance jest stosunkowo tani w porównaniu z innymi krajami, ponadto nie wymaga nadmiaru dokumentów , a co najważniejsze jest respektowany w Polsce bo już ślub na Seszelach niestety nie,a przecież nie o to chodzi. W Polsce nie zapewniają takich atrakcji jak choćby sopockie molo czy ogród botaniczny choć ma to się zmienić. A dla mnie samochód retro najlepsza orkiestra czy sala bankietowa zapełniona po brzegi gośćmi nie dałaby mi takiej frajdy jak przejażdżka słoniem ,ceremonia wśród palm i najpiękniejszy bukiet z tamtejszych kwiatów.

Re: Ślub na Sri Lance

25
prosze o info jaka pora roku jest najlepsza na taką wyprawę, planujemy ślb n sri-lance lecz mnie dręczy pare pytań, odpowiedz na kilka znalazłam przegladając ,poprzednie posty al jest kilka których nikt nieporuszył.
mianowicie 1-jakie biuro podrózy jest najlepsze (100%)niezawodne
2-czy w cene jest wliczony przelot itp(koszta lotniskowe)
3-mazy mi sie piekna wyszywana ,bogato zdobiona sari, czy jest szansa kupna na miescu ? czy oszczedzic sobie stresów i zabrac ze soba?
4- czy dokumentacje musimy załatwiac osobiscie ,jakoby nieprzebywamy juz od dawna w Polsce i troche nam daleko ok 1000km, czy moze nam z tym pomuc wybrane biuro podrózy?

bede wdzieczna za pomoc. pozdrawiam Monika

Re: Ślub na Sri Lance

26
Witaj. Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić,które biuro jest najlepsze zwłaszcza że piszesz że nie mieszkasz w Polsce. Napisz w jakim Kraju masz zamiar załatwiać wycieczkę, wówczas być może coś pomożemy.
Myślę jednak że biura nie mają dużo wspólnego ze ślubem, sprzedają oni tylko gotowe pakiety a resztę załatwia koordynator na miejscu.

Jeśli chodzi o ślub to jest to pakiet ,który nie obejmuje ani lotu ani zakwaterowania. W pakiecie zazwyczaj masz wliczony ślub plus wszystko to co jest ściśle połączone z ceremonią, dokumentacją itd ( plus dodatkowe atrakcje w zależności od pakietu)

Co do sari to oczywiście że robią na zamówienie niemal wszędzie. Zrobienie sari na wymiar trwa ok 2 do 3 dni. Koszt różny w zależności od materiału i dodatków ( ale kosztuje sporo, my rok temu zapłaciliśmy 72 000 rupii (skorygowane z 14000) . Wiem że troszkę przepłaciliśmy ponieważ wybraliśmy dość drogi sklep ale efekt był piorunujący i warto było) . Warto zatem wybrać się do dobrego krawca, oczywiście cena automatycznie wzrasta, jednakże ślub ma się tylko raz (powiedzmy :lol: )

Słusznie zauważyłaś że szukanie Sari na miejscu wiąże się ze stresem, dlatego warto to zrobić z głową. Na szczęście przewodnicy lankijscy są bardzo dobrze zorientowani gdzie co i jak, warto jednak pojeździć po wszystkich krawcach, po przymierzać kilka wzorów,zanim wybierzesz tego jednego.

Dokumentacja musi być załatwiona na miejscu w Polsce ( wymagane podpisy, omawialiśmy to w temacie powyżej). Dokumenty są ważne do trzech miesięcy.(Wyjątkiem mogą być firmy specjalizujące się w załatwianiu tego typu formalności, niestety ciężko mi określić jaka firma i ile kosztuje taka usługa )

Napisz gdzie konkretnie zamierzacie wziąć ślub, czy masz już jakiś hotel czy dopiero szukasz. No i oczywiście w jakim kraju zamierzasz kupić wycieczkę ??
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Ślub na Sri Lance

27
nie jetesmy jeszcze zupełnie zdecydowani w jakim kraju wykupimy wycieczke ,o tej pory przeglądaliśmy oferty tylko polskich biór ,mieszkamy pod Monachium z tad moje pytanie czy trzeba osobiście jechać do pl. w kwestii dokumentacji ale przypuszczam ze nas to niestety nie ominie .

Re: Ślub na Sri Lance

29
Masz całkowitą rację, sprawdziłem swój rachunek i wyszło niestety :o :o 72.000 rupii.Więc teraz wygląda to bardziej realnie. Cena pomyliła mi się z wycieczką do lasu deszczowego za którą płaciłem w ten sam dzień :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Wróć do „Sri lanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości

cron