Nieprzeczytane posty

Re: wschodnie wybrzeze

11
Dodałem was do przyjaciół forum, teraz możecie się kontaktować również przez pm ;) ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: wschodnie wybrzeze

13
Dorota, dziekuje za odpowiedz:)

Po naszej promocji za 7,5 k PLN z Warszawy ani sladu. Szukam biletow na grudzien i powiem szczerze ciezko idzie. Zainteresowalas mnie bardzo promocja za 5 k PLN. Mam prosbe, gdybys znalazla cos takiego daj znac prosze. W koncu Londyn to nie koniec swiata i mozna doleciec jakimis tanimi lotami.

Nasz mlodszy synus konczy rok 28 listopada i dopiero po tym terminie mozemy ruszac w podroz.

Wyczailam tanie czartery z Warszawy ale wtedy narzucona jest data powrotu na za 2 tygodnie a my chcemy zostac dluuugo:)

A jak to jest z cenami biletow dla dziecka do 2 lat? Ma nie miec skonczonych przed data wylotu czy powrotu? Za rok nas to czeka:P

Pozdrawiamy serdecznie

MaMa and spola

Re: wschodnie wybrzeze

14
dziecko nie moze miec skonczone dwa latka w dniu powrotu ;)

Ja sprawdzam w wyszukiwarkach codziennie, wiem ze jak pojawi sie jakas dobra promocja to po kilku godzinach juz wszystko jest wysprzedane :) Jak szukasz lotow na grudzien to troche czasu jeszcze jest... My dalej nie wiemy czy pojedziemy a jak tak to gdzie :)
Jak znalazlabym dobra oferte to moge dac Ci znac, tutaj na pw?!
pozdrawiam


ps. Co do lekow na malarie nigdy nie bralismy i dzieciom tez nie dalabym, ale jak wiadomo to moj wybor ;)

Re: wschodnie wybrzeze

15
Jezeli ktos ma pytania odnosnie cen samego Nilaveli sluze pomoca spedzilem tam 9 dni w hotelu Paradis Island resort ........na wyspie bylem dwa razy mimo wydanych dolarow za pozwolenie nie zaluje rafa fantastyczna rewelacja polecam a w poblizu rafy kreca sie rekiny po 1,5 metra sam jednego widzialem nogi ...to znaczy pletwy sie mi ugiely jak go zobaczylem

pozdrawaim moj mail mb_senti@op.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sri lanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości