Nieprzeczytane posty

Re: Ile kosztuje wycieczka do Indii?

11
Jeśli ktoś chce tanio zwiedzić Indie to osobiście uważam, że są dwie opcje: KUPIĆ TANI BILET NA PROMOCJI (w zależności od pory roku są różne ceny) i albo:
- jechać na własną rękę z przewodnikiem Lonley Planet w dłoni
- jechać na własną rękę i korzystać z ofert lokalnych biur podózy lub Polaków, którzy tam mieszkają. Ja osobiście znam Polkę mieszkającą w Indiach (kontakt: indieszerokopojete@gmail.com). Może pomóc w organizacji przejazdów, wyboru noclegu no i być przewodnikiem.

Innych opcji BRAK.

Jak ktoś nie czuje się na siłach żeby jechać samemu niech jedzie z biurem - to nie wstyd. Można wybrać masówkę, owszem, wtedy da się przyoszczędzić. Ale pamiętajcie, że są też małe biura, które organizują takie wyjazd dla np. 6 osób i zwiedzacie to co chcecie. Wszystko zależy od budżetu ale taniej niż zakupienie taniego biletu i zwiedzanie całkowicie samemu się nie da. Ja czasami wolę dołożyć parę groszy i mieć spokój i pewność, że gdzieś dojadę i się nie zgubię. Teraz np. zastanawiam się nad Kubą. Bilet kupię chyba na promo w Rainbow, a wycieczkę zorganizuje mi ktoś lokalny miejscu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Indie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron