Nieprzeczytane posty

Film o Turcji

1
Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do obejrzenia naszych propozycji filmowych związanych z piękną Turcją. Film ukazuje podziemne miasta Kapadocji. Szczegóły poniżej

Turcja Kapadocja

Ps Przed obejrzeniem filmu zmuszeni jesteśmy do obejrzenia krótkich spotów reklamowych
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Film o Turcji

2
Kapadocja jest rzeczywiście fascynującym miejscem. Co prawda nie miałam okazji nigdy tam być, jednak sporo naczytałam się o tym rejonie i naoglądałam się mnóstwa wspaniałych zdjęć. Szczególnie polecam zainteresować się 'skalnym miastem' i poczytać co nieco o historii Kapadocji, można dowiedzieć się ciekawych szczegółów, na które sami z pewnością nie wpadlibyśmy... :- )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turcja ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron