Nieprzeczytane posty

Re: Wjazd do Mongolii z Chin - powrót do Chin

5
Rita Alfur pisze:Dziękuję za info.

Planuję pojechać pociągiem. Oczywiście, to wszystko jest na razie luźny plan - zobaczymy czy się uda. :)
Do Chin najprawdopodobniej wybieram się na początku czerwca.
Podaję Ci stronkę z połączeniami kolejowymi w Chinach.
http://kolej.darlex.pl/chiny
http://www.travelchinaguide.com/china-t ... hedule.htm
Bilet do Ułan Bator - 360 $, myślałem że jest taniej.. A samolot z Pekinu kosztuje ok. 1800-2000 zł. :(
Tak w ogóle to do Mongolii ciężko jest się dostać w jakiś przyzwoitych cenach.
Powodzenia!

Re: Wjazd do Mongolii z Chin - powrót do Chin

6
Dziękuję.
Próbowałam znaleźć tańsze bilety bezpośrednio przez rosyjskie linie kolejowe, ale póki co wynikiem jest brak wskazanych połączeń.
O ile sam bilet do Chin znalazłam całkiem tanio (~800pln w jedną stronę) to właśnie Mongolia stanowi problem. Nie chcę jednak z niej rezygnować, a pociągi lubię dlatego to będzie moim środkiem transportu. :) Z Mongolii już nie będę wracać do Chin. Przynajmniej w tym momencie tak wygląda plan. :)

Re: Wjazd do Mongolii z Chin - powrót do Chin

7
Rita Alfur pisze:Dziękuję.
Próbowałam znaleźć tańsze bilety bezpośrednio przez rosyjskie linie kolejowe, ale póki co wynikiem jest brak wskazanych połączeń.
O ile sam bilet do Chin znalazłam całkiem tanio (~800pln w jedną stronę) to właśnie Mongolia stanowi problem. Nie chcę jednak z niej rezygnować, a pociągi lubię dlatego to będzie moim środkiem transportu. :) Z Mongolii już nie będę wracać do Chin. Przynajmniej w tym momencie tak wygląda plan. :)
Zaciekawił mnie ten bilet do Chin za 800 zł OW, czy to z Polski do Pekinu i jakimi liniami?
A w Mongolii to zostajesz na stałe..? :D Czy chcesz wracać przez Rosję?
Postaram się poszukać jakiś rosyjskich stron z połączeniami kolejowymi.
Jeżeli chciałabyś napisać nieco więcej o swoich planach to może uda się coś fajnego wykombinować.. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chiny ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości