Nieprzeczytane posty

Re: Przelot

2
oczywiście szukając ofert przez wyszukiwarki ogólne ceny mogą być większe,jednakże sky scaner to całkiem dobra opcja wyszukiwania.


_________________
Magia podróży
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Przelot

4
Co do przelotów do Japonii znalazłem taką ofertę - niestety trzeba trochę wydać, ale (zresztą jak na każdą podróż) warto... Nie ma nic bardziej rozwijającego i poszerzającego horyzonty niż podróże... Japonię też chętnie bym odwiedził, ale moje najbliższe plany wakacyjne krążą w okół innych kontynentów.
_________________
byle dalej...
byle dalej...

Re: Przelot

5
Mówicie o lotach z Polski, oczywiście...? ;)
To zależy ile ma sie sił i czasu, bo można kombinować różne warianty podróży. Z mojego doświadczenia najprzyjemniej lata sie z Finnairem, bo najszybciej. Oni tez chca byc postrzegani jako najlepsi w lotach na Wschód i dlatego miewaja wiele ofert. Można załapać sie na naprawdę dobre ceny - rekordowa promocja jaką pamiętam wynosiła 1400 pln (oczywiscie bez tych wszytskich opłat) do Osaki. Najdrożej zapłaciłam ponad 6 tys. ale to była wyjątkowa sytuacja, bilet kupowany z dnia na dzień, bez oglądania sie na nic... ( i nie był to finnair tylko Lufthansa albo Air France, nie pamiętam).
Jakiś czas temy słyszałam, ze LOT ma latać z Wawy do Japonii, (Osaka, Tokyo) ale czy to wypali - nie wiem. Fajnie by było, może i taniej?

Re: Przelot

7
backpacker pisze:1400 zł to mega dobra cena :) to się nazywa szczęście. z tego co widzę to ceny lotów to zazwyczaj sporo ponad 2 tys... No ale oczywiście trzeba wypatrywać promocji...
To była jakaś wyjątkowa akcja, chyba mieli wybitnie małe obłożenie. :) Oczywiście oferta dotyczyła najmniej atrakcyjnego rejsu i obwarowana była tyloma warunkami, że chyba tylko desperaci byli w stanie z niej skorzystać :lol: No ale marketingowy cel osiągnięty - zaszyło się w pamięci... ;)
Dobra oferta na przelot do Japonii rzeczywiście zaczyna sie dobrze od ponad 2.tys.

Re: Przelot

8
Slyszalam ze Japonia jest krajem malo przyjaznym dla turystow,poniewaz ludzie sa malo przyjazni i ogolnie niechetni do chociazby udzielenia jakiejkolwiek informacji,ale czy to prawda?

Re: Przelot

10
Japończycy nie są nastawienie nieprzyjaźnie do turystów, raczej są wstydliwi i nie szukają kontaktów z obcymi. Gdyby to samo pytanie zadał im Japończyk ich reakcja byłaby podobna. Niestety pomimo tego, że mieszkańcy tego kraju muszą się dużo uczyć w wieku szkolnym, okazuje się, że nie potrafią się posługiwać językiem angielskim w stopniu wystarczającym. To często utrudnia komunikację. Japończyk woli wcale się nie odezwać, niż odezwać się i powiedzieć coś z błędem. Są nauczeni ze szkoły, że błąd to błąd i za niego należy się kara. Nie dziwię się, że wolą się wcale nie odzywać. Ale z Polakami jest podobnie. Wyobraźcie sobie Polaka wchodzącego do urzędu. Boi się spytać o cokolwiek, bo jest nauczony ze szkoły, że jeśli powie źle zostanie ukarany przez innych uczniów, lub nauczyciela.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości