Nieprzeczytane posty

Kyoto,Nara, Himeji ,Kobe, Hiroshima, Nagasaki....

1
Cała masa miast wartych zobaczenia! Swoja drogą, ciekawe skąd taki wybór, że załozone zostały wątki np. dla Nagoya, a o słynnym Kyoto, czy Nara cisza... :?: A Hiroshima i Nagasaki, a miasta na Hokkaido (Sapporo), a Okinawa, Kiusiu?
Można by wymieniać i tworzyc newtopic, ale czy w ogóle jest sens dzielic wątki podług miast? Jakos mi sie "nie lepi" ta metoda... No ale jak tak admin proponuje... ;)
To ja dopisałabym na wstępie oczywiscie Kyoto i Nara z ich świątyniami, Złotym Pawilonem (Kyoto) i Himeji z zamkiem. Oczywiscie w tych miastach jest wiecej ciekawostek , ale może rozdrabniać się lepiej w osobnych wątkach... Do tego Kobe z najdłuzszym wiszącym mostem, muzeum trzesienia ziemi, górkami itd.itd...

Re: Kyoto,Nara, Himeji ,Kobe, Hiroshima, Nagasaki....

2
Witam jeśli chodzi o wybór miast to sugerowałem się liczbą ludności,nie pisałem o innych miastach ponieważ jest ich dużo..Napisałem również w sekcji inne miasta "W tej sekcji piszemy o wszelkich podróżach i miejscach wartych zobaczenia w pozostałych miastach Japonii. Jeśli utworzycie posty w tej kategorii zostaną wdrożone nowe fora odnośnie danego Kraju jak powyżej"

Jeśli chodzi o kolejne sekcje to oczywiście że mają sens ponieważ w przypadku większej ilości postów zrobi się bałagan i ciężko będzie znaleźć to czego się szuka.Wiem to z doświadczenia.

Oczywiście żadna sekcja miast nie zostanie pominięta. :) :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości