Nieprzeczytane posty

ISLANDIA

1
Zapraszam do filmiku z podróży po Islandii okiem drona



Więcej zdjęć z podróży do okola Islandii zapraszam na
Instagram = @karpsara
0A54A2229915ACC1971AE4F6150F181D.JPG
0A54A2229915ACC1971AE4F6150F181D.JPG (20.04 MiB) Przejrzano 2929 razy

Re: ISLANDIA

2
Powiem szczerze że rzadko się zdarza że coś mi się tak spodoba jak ten wasz film, gratulacje. Piękne ujęcia, ładne przejścia, bez specjalnych efektów. A ten obraz jest tak ładny że wygląda wręcz na nierealny, super.

Możecie napisać jakiej kamery używacie w dronie ( czy jest dołączona do zestawu czy dodana z gimbalem?

Te ujęcie z terenówkami, wypożyczaliście auto na własną rękę czy wzięliście wycieczkę Jepami. Ile byliście czasu na wyspie, skąd przylecieliście, gdzie spaliście, napiszcie coś więcej?
Zobacz nowy wymiar podróży. Podróże,przewodniki,ukryte miejsca.Zapraszam na mój nowy portal podróżniczy

Re: ISLANDIA

3
Witam . Dziękuje bardzo . Używamy drona od Dji Jest to Mavic air 2 . Tę trasę z filmiku objechaliśmy autem znajomego w 2 dni . My jesteśmy mieszkańcami Islandii i również tu pracujemy ale zazwyczaj kiedy wybieramy się na dłuższa objazdowke śpimy w aucie . Ostatnio byliśmy na wycieczce dookoła Islandii w 5 dni wtedy wypożyczyliśmy auto terenowe od osoby prywatnej . Jeśli jest Pan zainteresowany wypożyczeniem auta w dobrej cenie mamy kontakt do osoby która się tym zajmuje . Tu jest mój e-mail . Sara.karp@onet.pl . Jeżeli chodzi o loty to proponuje poszukać lotów z Warszawy do Keflaviku korzystając ze strony Wizz Air ( maja bezpośrednie najtańsze loty )
A tu zapraszam na nasz kolejny filmik z podróży dookoła Islandii w 5 dni

Re: ISLANDIA

8
Islandia jest wciąż przede mną. Jeśli się tam wybiorę to na pewno żeby obejrzeć wieloryby, wiem że można to robić przez cały rok. Można nawet udać się na taką wyprawę nocą ( tylko w lecie) choć nie wiem czy to do końca ma sens. W niektórych porach roku istnieje większe lub mniejsze prawdopodobieństwo na zobaczenie wielorybów, jednak prawdopodobieństwo jest i tak bardzo dużo ok 80- 90 %. Wyprawy oceaniczne to także podróże na wyspy, oglądanie ptactwa itd. Najprościej o takie wycieczki z Reykjavik's Old Harbor (stary port). A jeśli już tu zawitam to na pewno skosztuje tutejszego dorsza.

Powyższy film utwierdził mnie w przekonaniu że warto odwiedzić ten Kraj.

Re: ISLANDIA

9
Warto troszke ocieplic wizerunek Islandii ( w sensie cieplych miejsc oczywiscie) i polecic Błękitna Lagune. Miejsce to ma zaszczyt być najsłynniejszym uzdrowiskiem na Islandii ze względu na lecznicze błoto krzemionkowe, ciepłą i kojącą wodę, urokliwe otoczenie i kipiące kominy parowe.

Poza tym polecam Diamond Beach. Ten trafnie nazwany odcinek wybrzeża jest miejscem, gdzie góry lodowe obmywają brzeg na czarnym piasku, tworząc jedną z najbardziej atrakcyjnych wizualnie scen w Islandii.

No i oczywiscie Światła Północne, inaczej nazywane zorzą polarną (aurora borealis). Ta naturalna ekspozycja światła występuje tylko w zimie i tylko na najwyższych wzniesieniach ziemi. To niesamowite zjawisko, przypomina wstążki fal fioletu, zieleni i złota i musi być doświadczane przynajmniej raz w życiu.

Re: ISLANDIA

10
Uwielbiam filmy z dronów, a jeszcze jak jakoś video jest super to już w ogóle bomba. Południowe Wybrzeże Islandii jest niezwykle popularne wśród podróżników. Jest to region, który każdy powinien wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o tym, co robić w Islandii.

Jeśli zdecydujecie się na wycieczkę po Południowym Wybrzeżu Islandii, upewnijcie się, że odkryjecie plaże o czarnym piasku, które leżą wzdłuż linii brzegowej. Podczas gdy jego wodospady, lodowce i wulkany są piękne, tutejsze plaże czynią ten kraj naprawdę wyjątkowym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron