Nieprzeczytane posty

Re: Powodzie

2
Hello,

czy jest ktoś kto może udzielić mi odpowiedzi? Znalazłam fajne miejscówki jednak nie wiem czy już można planować wypad do Tajlandii? Na ile te powodzie mogą przeszkadzać w wyjeździe turystycznym?
loka

Re: Powodzie

3
Witaj. W miejscach najbardziej dotkniętych właśnie trwa wielkie sprzątanie. Jeśli chodzi o miejsca turystyczne to są suche i nie ma żadnych przeciwwskazań do tego żeby jechać. Międzynarodowe lotnisko jest całkowicie suche, problem może wystąpić na niektórych przedmieściach Bangkoku , które nie do końca są uprzątnięte. Ścisłe centrum funkcjonuje bez problemów. Prowincjia Ayutthaya ( dawna stolica Syjamu ) ponownie otworzyła się dla ruchu turystycznego. Phuket, Krabi, Surat Thani (Ko Samui), Phang Nga, Ranong, Nakhon Si Thammarat, Songkhla (Hat Yai), Narathiwat, Satun, Pattani, Trang, Phatthalung, Chumphon i Yala są w pełni dostępne dla ruchu turystycznego. W innych rejonach Tajlandii jest również bezpiecznie i sucho.

Miejsca, które najbardziej ucierpiały w powodzi znajdują się w centralnej prowincji kraju, włączając prowincję Ayutthaya i Bangkok (głównie przedmieścia stolicy).
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bangkok”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości