Nieprzeczytane posty

Re: Tajlandia

61
Ja w zeszłym roku w listopadzie byłem w Indochinach. Zwiedziliśmy między innymi Tajlandię. Pilotem był Filip Wasiak, który bardzo dobrze znał wszystkie odwiedzane rejony. Wyprawa naprawdę super. Polecam jego wyjazdy z Dragon Adventures

Re: Tajlandia

64
startbook.com pisze:Tajlandia kojarzy mi się z niesamowitym klimatem i niepowtarzalnością ;)
A mi kojarzy się z "Brokedown Palace". Chciałabym pojechać kiedyś do Tajlandii, ale boję się, że skończę jak bohaterki tego filmu :P

Re: Tajlandia

68
Ja zwiedziłam póki co - jak to się mówi - palcem po mapie ;) Marzy mi się taki wyjazd, jednak trzeba się do takiej wycieczki przygotować bardziej niż do wypadu np. do Hiszpanii.. no i fundusze uzbierać ;)

Re: Tajlandia

69
Wbrew pozorom Tajlandia jest tania. Lwia część kosztów to oczywiście przelot, ale i tu można trafić na promocje. Jeśli ktoś się zastanawia dlaczego warto wyjechać do Tajlandii powinien zapoznać się z tym textem;

Re: Tajlandia

70
kot.karol pisze:Wbrew pozorom Tajlandia jest tania.
Zgadzam się, chociaż w sumie chyba większość osób zdaje sobie sprawę, że wśród egzotycznych krajów, Tajlandia należy do najtańszych krajów. Zwłaszcza północ.

Wróć do „Tajlandia ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

cron