Nieprzeczytane posty

Re: Tajlandia

41
Osobiście uważam ze to iż utrzymują się miedzy innymi z turystyki, nie znaczy ze kraj jest bogaty, wręcz przeciwnie, wiec brak papieru toaletowego czy innych dla nas normalnych rzeczy mnie nie dziwi ( zresztą toalety publiczne w Polsce również nie zachęcają do skorzystania z nich;))

Nie byłam nigdy w Tajlandii,ale po pobycie w jednym z krajów azjatyckich, mogę sobie wyobrazić jak tam jest.Jestem jak najbardziej za pisaniem również o negatywnych stronach danego miejsca, bo przecież kraj to nie tylko piękne zabytki czy przyroda,ale czyż nie po to właśnie tam jeździmy.

Re: Tajlandia

42
Kasiu - nie mam nic przeciw brakowi papieru toaletowego, jesli oczywiscie jest bidet, lub jego namiastka, albo przynajmniej woda :)
Z drugiej strony mialem na mysli naprawde wielkie stacje benzynowe,na ktorych zatrzymuja sie turystyczne autobusy - czasem nawet po kilkanascie w tym samym czasie, stacje z toaletami na kilkadziesiat osob. Toalety czyste w miare, ale ten brak...trudno go ominac :)

Re: Tajlandia

46
Proponuje spróbuj wrzucić jeszcze raz, możesz również dodać zdjęcie do artykułu zaraz po wczytaniu załącznika poprzez kliknięcie na " umieść w treści wiadomości".Jeśli to nie pomoże sprawdzę dokładniej co jest nie tak.Alternatywnie możesz skorzystać z darmowego image shack

szczegóły tutaj

Używam image shack dzięki czemu w parę minut mogę załadować nawet 20 zdjęć (polecam).
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Tajlandia

48
Jeśli wstawiłeś dwa zdjęcia to ja również je widzę a zatem wszystko jest ok. :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Tajlandia

49
to pare fotek z wycieczki
Załączniki
a bit of rice with Your meal sir?
a bit of rice with Your meal sir?
IMG_0198.jpg (202.45 KiB) Przejrzano 4206 razy
IMG_0274.jpg
na jednego z tych sloni niemal nie wpadlem motocyklem, gdy dosyc ciasno bralem luk a slon sobie srodkiem drogi maszerowal
na jednego z tych sloni niemal nie wpadlem motocyklem, gdy dosyc ciasno bralem luk a slon sobie srodkiem drogi maszerowal
echhh jaka piekna dzisiaj pogoda :)
echhh jaka piekna dzisiaj pogoda :)
049.jpg (245.26 KiB) Przejrzano 4206 razy
Tajska pogoda nie zawsze rozpieszcza :) odradzamokres od maja do wrzesnia, chociaz na bardziej poludniowych wyspach bywa w tym czasie znosnie
Tajska pogoda nie zawsze rozpieszcza :) odradzamokres od maja do wrzesnia, chociaz na bardziej poludniowych wyspach bywa w tym czasie znosnie
079.jpg (222.46 KiB) Przejrzano 4206 razy

Re: Tajlandia

50
Zdjęcia są tak ładne że aż ciężko oderwać wzrok. Chętnie dowiem się jaki aparat robi takie fotki. Pytam z ciekawości nie ujmując przy tym ani trochę kunsztowi fotografującego
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Wróć do „Tajlandia ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości