Nieprzeczytane posty

Tasmania

1
hej iwtam serdecznie, szukam porady. Zasanawiam się nad wyprawą do tasmanii (już sama nazwa brzmi magicznie ;)), dopiero zaczynam szukać wiec liczę na waszą pomoc. Narazie mam coś takiego .ok-tours.com.pl ok-tours.com.pl/wczasyiwycieczki.php?ep3

termin od marca w zwyż :P

Re: Tasmania

2
Przede wszystkim napisz na ile zamierzasz lecieć ,kolejna kwestia finanse.Na ile zamierzasz przeznaczyć czyli jakimi finansami dysponujesz.Podaj nam więcej detali wtedy coś pomożemy ;)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Tasmania

3
Witam, Admin ma racje. Podaj wiecej szczegolow planowanego wyjazdu. Ja spedzilam miesiac czasu objezdzajac ta wyspe i chetnie pomoge oraz doradze :) Mam tez pare zdjec zachomikowanych gdzies w komputerze.

Re: Tasmania

5
Z opowiadań mojego przyjaciela wynika, że Tasmania jest całkiem miłym zakątkiem świata. Nie jest ona lubiana przez mieszkańców Australii z jednego powodu - pogody. Wtedy, gdy w Australii panuje piękne lato i temperatury wahają się w okolicach 30-35 stopni w Tasmanii jest dużo chłodniej, około dwudziestu stopni. Sądzę, że dla Polaków, to idealna temperatura do zwiedzania. Ze względu na niskie temperatury region ten nie jest zbyt chętnie uczęszczany przez turystów i dzięki temu panuje tam spokój, cisza i ceny są bardziej atrakcyjne, niż w innych kurortach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o Austaralii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości