Nieprzeczytane posty

Re: Kanada -piekna ale duza

11
Debocik pisze:Myślę ostatnio o wyprawie przez Kanadę, z namiotami, jednak w polskiej części internetu niestety nie znalazłem tego typu relacji (są różne motocyklowe wyprawy, ale mi chodziło o taką z dala od cywilizacji)...
Z namiotem przewędrowaliśmy Albertę, Kolumbię Brytyjską i Jukon. W Jukonie dotarliśmy aż do koła podbiegunowego pokonując Dempster Highway. Super sprawa!

Re: Kanada -piekna ale duza

14
Cześć Podróżnicy!

Ostatnio udało nam się połączyć z Moniką Grzelak z #oh_kanada która wyruszyła w samotną podróż z Toronto do Tofino (ponad 13,000 kilometrów) po której napisała książkę #kanadiana
Jeśli macie ochotę złapać trochę inspiracji i posłuchać o Moniki 10 latach życia w Kanadzie, w tym o kanadyjskich początkach, jak zakładała działalność, o studiach w Kanadzie oraz o jej podróży to link zostawiam tutaj:

https://youtu.be/O8x7DtbwHLM

#kanada #toronto #tofino #banff #jasper #solotrip #podróżmarzeń

Re: Kanada -piekna ale duza

17
Vancouver jest jednym z najlepszych miejsc do chodzenia po górach na świecie! W ostatnią sobotę przeszłam szlak Baden Powell i zbiegłam Quarry Rock z takim widokiem na Deep Cove. Gorąco polecam i zapraszam na krótkie video z tej wycieczki!

https://youtu.be/T1kGAsorXXM

#kanada #vancouver #hiking #hikingtrails
Widok z Quarry Rock na Deep Cove
Widok z Quarry Rock na Deep Cove
Deep Cove.png (1.95 MiB) Przejrzano 200 razy

Re: Kanada -piekna ale duza

18
#kanada #vancouver #westend #atrakcje #ciekawostki #rekomendacje

WEST END to dzielnica dająca prawdziwy smak tego, jak żyją mieszkańcy Vancouver na zachodnim wybrzeżu Kanady. Do 1862 obszar mocno zalesiony, w latach kolejnych West End stał się pierwszą ekskluzywną dzielnicą miasta. Obecnie jest to niezwykle zróżnicowany obszar, w której mieszka społeczność LGTB skoncentrowana wokół Davie Village. Zapraszam Was na wycieczkę po STARYM ALE JARYM WEST END! Polecam spacer po tej dzielnicy odwiedzając Vancouver:)

https://youtu.be/HzHI-uBVwb8


West End
West End
IMG-0368.jpg (2.09 MiB) Przejrzano 167 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron