Nieprzeczytane posty

Re: Kilka miejsc ktore polecam

24
USA jest wielkim krajem i żeby go zwiedzić potrzeba dużo czasu. Co do Nowego Yorku to ja polecam spacer po Manhattanie tak żeby poczuć magie tego miejsca. Poruszać się bez celu a wtedy sam pokaże swoje piękno. Warto tez się udać na obrzeża w szczególności wieczorem i zobaczyć jak wygląda z innej perspektywy. Ilość świateł oświetlajaca to miasto jest oszałamiająca. Jest też kilka strategicznych punktów mi osobiście podobał się memorial 9/11 jest to miejsce tragedii na dwa bliźniacze wieżowce

Re: Kilka miejsc ktore polecam

25
Przypomniało mi się i chciałem się podzielić informacją gdzie można wypić piwko w najstarszym pubie Nowego Yorku, który ma 160 lat i nic się nie zmienił. Serwują swoje piwo i można kupić tylko jasne albo ciemne w dodatku podają to w małych kufelkach. Miejsce jest obłędne bo wszystko jest z innej epoki. Jak dla mnie jedno z miejsc w tym mieście gdzie można odczuć historię w otoczeniu tych wszystkich wieżowców. polecam gorąco .


Adres :
6 W 33rd St
(between Broadway & 5th Ave)
New York, NY 10001

Re: Kilka miejsc ktore polecam

26
Bardzo marzy mi się podróz do Nowego Jorku. Chciałbym zobaczyć te wszystkie miejsca, które przez lata oglądałem w telewizji oraz kinie. Ma ktoś z Was może zestawienie miejsc z różnych filmów, które można odwiedzić? :) Byłbym bardzo wdzięczny, pomoże mi to zaplanować wyjazd.

Re: Kilka miejsc ktore polecam

27
Chyba cały Manhattan jest wart polecenia, serio. Byliśmy na takiej wycieczce objazdowej, organizowanej przez konsorcjum.pl (naprawdę warci polecenia) i było świetnie. Mam tylko nadzieję, ze uda nam się wybrac tam na dłużnej, takie 2 tygodnie byłyby po prostu cudowne. Ale to jeszcze w przyszłości ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowy Jork”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości