Nieprzeczytane posty

Re: Wenecja moja miłość

2
W Wenecji byłam tylko raz i tylko na kilka godzin, więc nie mam zbyt wielu rad. Jednak jedną mogę się podzielić: kupić mapę! :D Wraz z siostrą myślałyśmy, że na pewno dotrzemy na Piazza San Marco bez problemu. Przecież wystarczy podążać za strzałkami. Oj, szybko się przekonałyśmy, że to nie taka prosta sprawa ;) Za drugim razem, kiedy wylądowałyśmy w jakiejś bezludnej uliczce, zdecydowałyśmy się na zakup mapy ;)

Osobiście uważam, że takie "gubienie się" podczas zwiedzania ma swoje zalety i czasami można odkryć jakieś perełki. Ale my miałyśmy mało czasu, więc bez mapy na pewno byśmy tak szybko nie dotarły na Plac Świętego Marka. Poza tym, Wenecja to piękne miejsce, na pewno warte zobaczenia, ale trzeba pamiętać, że to baaaardzo turystyczne miasto i od tłumów nie uciekniemy.

Re: Wenecja moja miłość

4
Daria90 pisze:W Wenecji byłam tylko raz i tylko na kilka godzin, więc nie mam zbyt wielu rad. Jednak jedną mogę się podzielić: kupić mapę! :D Wraz z siostrą myślałyśmy, że na pewno dotrzemy na Piazza San Marco bez problemu. Przecież wystarczy podążać za strzałkami. Oj, szybko się przekonałyśmy, że to nie taka prosta sprawa ;) Za drugim razem, kiedy wylądowałyśmy w jakiejś bezludnej uliczce, zdecydowałyśmy się na zakup mapy ;)

Osobiście uważam, że takie "gubienie się" podczas zwiedzania ma swoje zalety i czasami można odkryć jakieś perełki. Ale my miałyśmy mało czasu, więc bez mapy na pewno byśmy tak szybko nie dotarły na Plac Świętego Marka. Poza tym, Wenecja to piękne miejsce, na pewno warte zobaczenia, ale trzeba pamiętać, że to baaaardzo turystyczne miasto i od tłumów nie uciekniemy.

dzięki - sporo w tym prawdy, ale czasem takie zgubne podążąnie do celu jest bardziej wartościowe niż podążanie na miejsce w linii prostej nawet kosztem czasu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wenecja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości