Nieprzeczytane posty

Zakynthos

1
Ta przepiękna grecka wyspa ma już swoje grono miłośników, w tym także i mnie :D Po raz pierwszy pojechałam tam w ramach stażu ze szkoły na 3 miesiące, pracowałam tam jako recepcjonistka i kelnerka w hotelu. Były to moje najlepsze wakacje ever mimo pracy!! Rok później wróciłam, tyle że już nie do pracy a na typowy wypoczynek i by odświeżyć sobie malownicze widoki i wylegiwać się na rajskich plażach, jakie oferuje wyspa Zakynthos!
Gorąco polecam!!

Re: Zakynthos

4
W przyszłym roku chciałabym się wybrać do Grecji. Zobaczymy, czy fundusze na to pozwolą, ale liczę na to, że będę miała jakieś oszczędności. W zasadzie wakacje w Grecji nie są drogie, więc może uda mi się tam wyjechać :)

Re: Zakynthos

7
dla tych, którzy wybiorą się na Zakynthos polecam "polowanie" na będące pod ochroną żółwie morski Caretta Caretta (gatunek zagrożony).
na prawdę warto przyjrzeć im się z bliska, oczywiście bez ingerowania w ich zycie.
pamiętajcie jednak o stosowaniu się do zakazów dotyczących wchodzenia na plaże, strońcie od naciągaczy oferujących wypad na nieobserwowane przez wolontariuszy plaże. Warto zaznaczyć, że nawet samoloty nie startują i nie lądują w porze nocnej, aby nie zakłócać spokoju żółwi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne miasta Grecji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości