Nieprzeczytane posty

Re: Która z wysp na zwiedzanie?

11
Z czystym sumieniem polecam dwie wyspy na których byłam. Będą to Kreta i Kos. I jedna i druga urokliwa. Jeżeli traficie na Kos na jeden dzień, to śmiało zwiedzicie główne miasto Kos na piechotę i wypoczniecie na całkiem przystępnej plaży. Natomiast uliczki miast Krety takich jak Rethymnon biją na głowę, jest co zwiedzać na wyspie a Laguna Balos to istne cudo natury.

Re: Która z wysp na zwiedzanie?

12
Witam wszystkich! Byłam już na kilku wyspach greckich i zdecydowanie Kreta najbardziej mi się spodobała. Oprócz tych wszystkich ładnych miasteczek, które co prawda są urocze, ale strasznie komercyjne jest wiele małych wiosek gdzie turyści praktycznie nie zaglądają, dzikie plaże, piękne krajobrazy... Zdecydowanie polecam o każdej porze roku! I nawet można na bardziej luksusowe, plażowe wakacje pojechać. A jeśli staniecie przez wyborem gdzie wyjechać do Grecji czy do Turcji to odpowiedź jest jedna, do Grecji i do Turcji ;) ;) ;) ;)

Re: Która z wysp na zwiedzanie?

13
Cześć
Dla wszystkich, którzy chcą pozwiedzać i przy okazji odpocząć w rajskich klimatach polecam Korfu, Paxos i Antipaxos.
Korfu ze wspaniałą stolica znajdująca się na liście UNESCO, a wyspy Paxos i Antipaxos z piękną przyrodą, lagunami i cudnym klimatem, z dala od przepełnionych kurortów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspy Greckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości