Nieprzeczytane posty

Zakynthos

1
Witam Serdecznie
To mój pierwszy post na forum
Od jakiegos czasu zaczeliśmy z żona podrózowac.
Celw tym roku to wyspa Zakynthos.
Proszę doradźcie mi jakis sprawdzony hotel na Zakynthos.
Interesuje mnie wyjazd tygodniowy z bióra podróży .
Cena ok 2,5 tys zł . od osoby z małym zapasem
Nastawiam sie raczej na byczenie więc najlepiej .
Hotel blisko plazy (wiwlkość bez znaczenia ,dobre jedzenie ,wypoczynek all inclusive)
Dobze aby było gdzie z tego hotelu wyjśc jakies knajpki sklepy ale nie koniecznie centrum cokolwiek gdzie mozna sie ruszyc .
W tak krutkim pobycie planuje napewno odwiedzic zatoke wraku ewentualnie coś co polecicie .
Czekam na wasze propozycje hoteli
Pozdrawiam

Re: Zakynthos

2
Witaj. Twoj post umknął mi podczas sprawdzania postów za co oczywiście przepraszam najmocniej. Ja widać nasi forumowicze nie podróżując zbyt często po Zante postaram się jednak podesłać ci kilka ciekawych propozycji

1) Hotel Grand Mabely

2) Louis Plagos Beach Hotel ( ladny hotel, blisko do plaży i okolicznych barów jest jednak kawałek do centrum ( bilet 1,60 a przystanek znajduje się tu przy hotelu)

3) Zante Star

4) The Dream

5) Zante Pantheon Hotel

Trzy poniższe to najlepsze propozycje natomiast pierwsze 2 oferuje Itaka w cenie która jesteście w stanie wydać.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Zakynthos

5
Czasami korzystniej jest zorganizować wyjazd na własną rękę- warto rozglądać się za tanimi lotami, których teraz nie brakuje. Jeżeli chodzi o wyspy greckie, dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie apartamentu

Re: Zakynthos

7
Warto tam pojechać, Wiele osób uważa, że Zakynthos jest jedną z najpiękniejszych wysp greckich. W lecie z Polski jest sporo lotów czarterowych last minute za kilkaset zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspy Greckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron