Nieprzeczytane posty

Corfu -Kerkyra

1
Corfu to wyspa położona w północno zachodniej grecji. Do Albanii w najbliższym miejscu przez morze jest 2km :) Noclegi na bardzo dobrym poziomie, hotele pięcio trzy gwiazdkowe, ale znajda się też skromniejsze warunki. Dużo atrakcji takich jak jeden z największych aquaparków na świecie, zabytkowe miasto z któregoś tam wieku. Ciekawy klimat, dużo zieleni i upał nie daje tak we znaki, ale spalic się można. Dużo wycieczek do miejscowości rozsianych po całej wyspie, no. Paleokastrycja. Można tam zobaczyć tak czyste może jakiego jeszcze nie widziałem. Dosłownie jak woda z kranu :) Plaża kamienista z małych okrągłych kamieni :D czad :D:D To tylko nieliczne atrakcje.

Re: Corfu -Kerkyra

4
lis1910r pisze:Witam wlasnie wybieram sie latem do Paleokastrycji . Moze ktos opisac dokladnie jak tam jest?
Tam jest świetnie :) Ja widać na w/w zdjęciu:)

Polecam fajną knajpkę. Dokładnie nie powiem Ci jak tam dojechać, bo jechaliśmy autokarem, ale trzeba sporo w górę wjechać i jest wspaniały widok właśnie na tą zatoczkę

Re: Corfu -Kerkyra

6
Jedną z najciekawszych atrakcji na Korfu jest wg mnie pas startowy lotniska, który znajduje się na wodzie. Na jego końcu jest coś w rodzaju mostu, na którym można usiąść, odpocząć i oglądać nadlatujące i odlatujące samoloty. Wrażenie zapiera dech w piersiach, wydaje się jakby samolot leciał wprost na Ciebie. Super!

Re: Corfu -Kerkyra

9
elf_podróżnik pisze:Jedną z najciekawszych atrakcji na Korfu jest wg mnie pas startowy lotniska, który znajduje się na wodzie. Na jego końcu jest coś w rodzaju mostu, na którym można usiąść, odpocząć i oglądać nadlatujące i odlatujące samoloty. Wrażenie zapiera dech w piersiach, wydaje się jakby samolot leciał wprost na Ciebie. Super!
Rzeczywiście! Nie wiedziałem że takie lotnisko jest na Korfu, dzięki za informację. Oglądnąłem na youtube parę filmików. Świetne wrażenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspy Greckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości

cron