Nieprzeczytane posty

Zakynthos 2021 pytanie o dojazd na zatokę wraku

1
Dzień dobry,
21 maja mamy wylot na Zakynthos do miejscowości Laganas. Do zatoki wraku mamy 9 km. Wiem, że kursują tam autobusy. Zastanawiam się też nad wypożyczeniem roweru skoro to tylko 9 km. Ale nie wiem jak wygląda tam dojazd, czy jest droga w miarę prosta, czy przeważa w większości dojazd pod górę. Pytam, bo jestem trochę ograniczony ruchowo gdyż jestem po trzech zabiegach kręgosłupu w roku 2020 :/
Jeżeli wysiądze się z autobusu już w okolicach zatoki wraku, to czy długo trwa marsz dostania się na to miejsce?

Dodatkowo mam jeszcze jedno zapytanie czy są jeszcze jakieś fajne atrakcje w okolicy Laganas prócz zatokwa wraku, o którą doptyuje? Będę wdzięczny za odpowiedzi
pozdrawiam Michał

Re: Zakynthos 2021 pytanie o dojazd na zatokę wraku

2
Witaj,

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale jeśli mi się wydaje to dystans od twojej miejscowości to ponad 34 km a nie 9 km
Screenshot_1.jpg
Screenshot_1.jpg (164.81 KiB) Przejrzano 1248 razy
Ponadto, pisaliśmy już na forum że pieszo możesz dostać się jedynie do punktu widokowego a nie na plaże. Aby dostać się na dół musisz wziąć wycieczkę łodzią. Więcej poczytasz w tym temacie:

viewtopic.php?t=11642
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyspy Greckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości