Nieprzeczytane posty

Re: Wakacyjne przygody

101
jska pisze: Zgadzam się, zapomnieć latarki w taką podróż to grzech... Jakieś 4 lata temu musiałem kupić specjalnie na podróż w góry latarkę w sklepie z militariami, służy mi do dziś a wbrew pozorom nie dałem dużo.
Fakt - te "profesjonalne" latarki są dużo lepsze. Sam też mam np latarkę olight ładowaną przez usb. Troche drogie ale mimo wszystko uważam, że warte swojej ceny

Re: Wakacyjne przygody

103
W Małpim Lesie w Ubud na Bali jedna z małp wyrwała mi telefon :D Oczywiście wtedy nie było mi do śmiechu, ale grunt, ze po ok. 2h udało mi sie go odzyskać. Do tej pory myślałem, ze kradzieże wśród malp to mit :D Niestety na wlasnej skórze przekonałem się jak bardzo się myliłem :lol:

Re: Wakacyjne przygody

105
Słysząc wakacyjna przygoda od razu przypomina mi się mój pobyt w Gruzji, gdzie przez przypadek wykupiłam nocleg w domu publicznym :cry:

Zmęczeni ciężarem plecaków i brakiem snu dotarliśmy wraz ze znajomym do stolicy - Tbilisi. Pech chciał, że dojechaliśmy do dzielnicy mało turystycznej, w której nie było zbytnio hosteli dla przyjezdnych (oczywiście myśleliśmy, że jesteśmy w samym centrum). Nikt nie był w stanie wskazać nam miejsca, w którym znajdziemy nocleg, aż w końcu gdzieś na uboczu znaleźliśmy TAO HOTEL. Panie na "recepcji" były bardzo zdziwione, że chcemy zostać na dwie noce ale ostatecznie po ustaleniu z "dużym panem" pozwolili nam zostać. Klucz w drzwiach z jednej strony, brak pościeli, w szafce prezerwatywy. Wszystko to zaczęło układać się w całość dopiero kolejnego dnia kiedy trochę się wyspaliśmy no i kiedy zobaczyliśmy wychodzące z pokoju obok skąpo ubrane panie... :lol:
www.wild-heart-tour.pl odkrywaj świat!

Wróć do „Przygody z wakacji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości