Nieprzeczytane posty

Re: Chalkidiki

11
Tylko pamiętaj , że jakbys chciał wejść na teren tego mnisiego państwa to
wize załatwia sie w Salonikach i troche się na nia czeka .. Jednego dnia do
panstwa Mnichów może wejśc 6 obcokrajowców i 100 Greków

pzdr jeszcze świątecznie

Re: Chalkidiki

12
W związku z takimi restrykcjami myślę że lepiej będzie popływać dookoła,podziwiając wiele innych pięknych miejsc w okolicy. :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Chalkidiki

13
Bylem na Chalkidiki w te wakacje. Musze przyznac ze miejsce fantastyczne, plaze piaszczyste co wazne dla mnie bo nienawidze tych wszystkich kamieni na wiekszosci plaz;) Pogoda no to chyba nie trzeba mowic..woda wspaniala chyba niczego wiecej nie trzeba;) Miejsce bardzo turystyczne ale zarazem spokojne. Taki fajny klimat akurat na wakacje. Jedyne co mnie wkurzylo to nieuprzejmosc jakichs ludzi..sam nie wiem jakiej narodowosci, ktorzy mi z kolega wrzucili namiot do morza wraz z cala zawartoscia, na szczescie duzo jej nie bylo:) A spalismy sobie na plazy przy brzegu morza po prostu fantastyczna miejscowka ale widocznie komus przeszkadzala (chociaz rozbilismy sie z poszanowaniem wszystkich innych turystow na dzikiej plazy gdzie nie powinnismy nikomu w niczym przeszkadzac uprzednio pytajac czy mozemy). Pomimo tego incydentu polecam w 100%!!

Re: Chalkidiki

14
Witam.
Niedługo wybieram się do Grecji i chciałbym tam poszaleć na motorówce. Mam w związku z tym pytanie, czy polski patent sternika motorowodnego jest tam honorowany i nie będę miał problemów z wypożyczeniem łodzi?

Re: Chalkidiki

16
Chalkidiki to dobra baza wypadowa do zwiedzenia takiej pozaprzewodnikowej Grecji. Kasaandrea jest bardziej 'ucywilizowana' oraz łatwiej i szybciej dojeżdża sie stamtąd do Salonik. Plaże są zdecydowanie mniej zaludnione, dość łatwo znaleźć pustą plażę lub zatoczkę.
Osobiście b. lubię półwysep Chalcydycki oraz wypsy te mniejsze. Kretę chyba najmniej, choć gdyby pozbawić ją tłumów i wyzierającego tu i ówdzie kiczu (pod turystę), byłoby o wiele ciekawiej. Ale w sumie wystarczy pojechać poza sezonem, by cieszyć się iście grecką atmosferą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Saloniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości

cron