Nieprzeczytane posty

Moskwa

1
KREML
Kreml jest symbolem Moskwy i jednocześnie najbardziej wartościowym zabytkiem Moskwy.Znajduja sie tu liczne pałace, sobory i cerkwie. PLAC CZERWONY W pobliżu Placu Czerwonego położona jest większość zabytków Moskwy. Z jednej strony plac ogranicza Kreml, z drugiej budynek GUM-u. Przy Placu Czerwonym leży Mauzoleum Lenina. MAUZOLEUM LENINA
Mauzoleum Lenina stanowi jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych Moskwy. Udostępniane do zwiedzania jest tylko 2-3 razy w tygodniu po 2-3 godziny. Mając więcej czasu warto zwiedzić też inne moskiewskie muzea - Galeria Trietiakowska, Muzeum Sztuk Plastycznych im. Puszkina, Centralny Dom Malarza, Muzeum Techniki, Muzeum Darwinowskie. Moskwa nie należy do tanich miast. Drogie są noclegi i pobyt w niej. Lepiej też omijać zimy. Silne wiatry i niskie odczuwalne temperatury mogą odstraszyć najwytrwalszych. Najlepiej wybrac sie tam w maju lub we wrześniu. Nie zapomnijcie też że w Moskwie można przebywać bez rejestracji trzy dni, warto mieć p

Re: Moskwa

2
Ostatnio widziałem sylwestrowy pokaz sztucznych ogni z Moskwy.Wyglądało bosko.Stolica jest naprawdę piękna,szkoda że jest tak ogromna przepaść pomiędzy bogactwem i przepychem a biedą.

Ale na wycieczkę myślę że choć drogo to jednak warto.
Zobacz nowy wymiar podróży. Podróże,przewodniki,ukryte miejsca.Zapraszam na mój nowy portal podróżniczy

Re: Moskwa

3
Droga Katarzyno,dziękuje ci za kolejne ciekawe informacje.Na pewno twoje informacje przydadzą się innym, w tym także i mnie .


Pochwalona
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moskwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości