Nieprzeczytane posty

Re: Witajcie

1668
Hej, chciałam się przywitać :) Kocham poróżować , a ostatnio z tym nie jest łatwo, więc postanowiłam poszukać miejsca w którym dowiem się co gdzie i jak wygląda podróżowanie w covidowej rzeczywistości. Nie ukrywam że po roku pandemii, mam ochotę na jakieś luksusowe, ekskluzywne wakacje, chetnie więc poczytam gdzie bywacie, i co polecacie :)

Re: Witajcie

1669
Witam forumowiczów, jestem nowy , postaram się być w miare aktywnym choć mam nadzieję, że znajdę tu nowe pomysły i nabede nowe wartościowe dla mnie informacje . Pozdrawiam ; )
Aktywny w jeździe rowerowej (aktualnie bez roweru) oraz wielbiciel słonecznych klimatów oraz małego buszowania ;p

Re: Witajcie

1670
Cześć, nazywam się Patryk mam 30 lat i w tym roku planuję w związku z praca doktorska udać się na Nową Gwinee. Obecnie mieszkam w Niemczech, a wczesnej w Czechach no i Polsce:) Zwiedziłem Norwegię, Węgry, Słowację, Francję, Hiszpanie, Włochy, Danie, Austrię, Ukrainę pracowałem na wymianie w Stanach Zjednoczonych, a w podroż poślubną wybraliśmy się do Egiptu i była to jedyna zorganizowana "wyprawa" w jakiej wziąłem udział. Prowadzę bloga, pisze książki historyczne i prowadzę małe stowarzyszenie. No to chyba tyle. pozdrawiam wszystkich

Wróć do „PRZEDSTAW SIĘ U NAS NA FORUM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości