Nieprzeczytane posty

Sekretne miejsca na świecie oraz inne, równie ciekawe tematy, wyłącznie dla naszych subskrybentów, dołączycie do nas ?

1
steampunk-3222894_1920-omh50p9807msefpwsclsf2qeia5nyuqeg1xgr69t8g.jpg
steampunk-3222894_1920-omh50p9807msefpwsclsf2qeia5nyuqeg1xgr69t8g.jpg (381 KiB) Przejrzano 34747 razy

Witam wszystkich i zapraszam do nowych, tym razem zamkniętych tematów naszego forum, które dotyczą sekretnych i nieznanych miejsc na ziemi, najpiękniejszych miejsc na świecie oraz wielu innych równie ciekawych tematów . Jeśli chcecie dołączyć do nas, czyli do tych, którzy zwiedzają inaczej, zapraszamy serdecznie.


Po zapisaniu się do naszego Newslettera otrzymacie email z linkiem i hasłem do zamkniętych tematów naszego forum, polecamy, szczegóły poniżej

Sekretna grupa podroze-forum.pl


Temat emaila, który otrzymacie po dołączeniu do naszego newslettera to: Ukryte miejsca'' pamiętajcie również o sprawdzeniu folderu ''spam''.

Do zobaczenia w innym wymiarze podróży :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Sekretne miejsca na świecie oraz inne, równie ciekawe tematy, wyłącznie dla naszych subskrybentów, dołączycie do nas

8
Jest mi niezmiernie miło poinformować że dodaliśmy do naszej sekretnej sekcji 25 nowych ukrytych miejsce na świecie. Mam nadzieje że nasze nowe propozycje miejsc przypadną Wam do gustu. Dla tych, którzy jeszcze nie dołączyli do naszych ukrytych tematów forum zapraszam, link znajdziecie poniżej:

Sekretna grupa podroze-forum.pl

Bezpośredni link do tematu, dostępny po dołączeniu do grupy.

https://podroze-forum.pl/viewtopic.php?f=1341&t=14773
ODPOWIEDZ

Wróć do „PRZEDSTAW SIĘ U NAS NA FORUM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

cron