Nieprzeczytane posty

Re: Praga

32
Jezeli chodzi o przyjazd do Pragi pociagiem to tanszy bilet jest z Pragi do Polski i warto kupic sobie bilet w jedna strone a z powrotem w Pradze. Pieniedzy nie oplaca sie wymieniac w kantorze lepiej wyplacic tu w bankomacie lub placic karta.

Re: Praga

33
Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Przedstawiam moją listę rzeczy do zobaczenia w Pradze. Nie jest ona zbyt długa,więc będę wdzięczna za wszelkie rady co dodać do tej listy.

1) Most Karola
2) Starówka
3)Złota uliczka
4) Hradczany
5)Krizikova Fontanna
6) Wzgórze Petrin
7) Kościół św. Mikołaja

Re: Praga

34
Warto zobaczyc cala Prage. Sa tu rozne ciekawe muzea, mozna poplynac statkiem po Weltawie, zoologicki ogrod zaraz obok jest piekny park z palacem. Praga w calosci jest satrym i pieknym miastem.

Re: Praga

35
Praga jest cudowna. Byłam tam dwukrotnie, ostatnio we wrześniu 2011. Akurat trafiliśmy na rewelacyjną i przez cały pobyt (byliśmy tam tydzień) nie padało. Całe dnie spędzaliśmy chodząc po Pradze i robiąc zdjęcia. Przywiozłam ponad 800 zdjęc.:)

Re: Praga

37
My też byliśmy w Pradze w tym roku, choć tylko jeden dzień, ale było miło znowu stać na Moście Karola i obserwować leniwie płynącą Wołgę. Przyznam, że trochę mnie przeraziły ceny...teraz nie dziwię się dlaczego wielu Czechów przyjeżdża do Polski na zakupy. Planujemy w październiku lub listopadzie wypad na kilka dni.

Re: Praga

38
zolwikowa pisze:My też byliśmy w Pradze w tym roku, choć tylko jeden dzień, ale było miło znowu stać na Moście Karola i obserwować leniwie płynącą Wołgę.
Chyba Wełtawę ???

Re: Praga

39
kasia pisze: 1) Most Karola
2) Starówka
3)Złota uliczka
4) Hradczany
5)Krizikova Fontanna
6) Wzgórze Petrin
7) Kościół św. Mikołaja
Hej, ja bym dodał Wzgórze Petřín gdzie jest gabinet luster :) Zawsze można się odprężyć i pośmiać pomiędzy zwiedzaniem kolejnego zabytku :)

Pozdrawiam

Re: Praga

40
marasar pisze:
zolwikowa pisze:My też byliśmy w Pradze w tym roku, choć tylko jeden dzień, ale było miło znowu stać na Moście Karola i obserwować leniwie płynącą Wołgę.
Chyba Wełtawę ???

:D:D:D zgadza się, nie wiem czemu napisałam Wołgę...Głodnemu chleb na myśli ;) Rosję bym chętnie zwiedziła w szerz i wzdłuż!

Wróć do „Praga”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości