Nieprzeczytane posty

Haga

1
Scheveningen-modny kurort, do którego z Hagi dojeżdża się tramwajem. Znajdziecie tam szerokie plaże, wielkie molo z drogimi restauracjami.Koniecznie trzeba zobaczyć muzeum Mauritshuis.

Re: Haga

4
Byłam w Hadze raz w życiu. Miasteczko ładne, eleganckie restauracje, dużo luksusowych sklepów, do tego wille więc jeśli ktoś lubi takie klimaty to zachęcam. Ja prawie cały dzień spędziłam na pobliskiej plaży, która ma piękne molo.

Re: Haga

5
Haga to miejsce dla kogoś kto lubi spokój :) przynajmniej jak dla mnie. Ceny dla Polaków mogą sie tam wydawać kosmiczne, ale dla Holendra, który zarabia normalnie jak na holenderskie realia te ceny nie są nadzwyczajne.

Re: Haga

7
Tak się składa, że byłem akurat wczoraj. Scheveningen to najpopularniejszy w całym kraju kurort nadmorski, dlatego nawet po sezonie jest tam całkiem sporo ludzi. Plaża jest praktycznie wchłonięta przez miasto, ale mimo wszystko prezentuje się okazale. Ceny, jak na polski portfel, a moim zdaniem także podstawowy holenderski są dość pokaźne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Haga”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości