Nieprzeczytane posty

Re: Londyn

31
Na Irlandzką muzyke na żywo to lepiej pojechać do Dublina. Zero ściemy i klimat taki jak nigdzie.
Co do muzeów - Na 100% British Museum jest za free - byłem i mogę powiedzieć że dla mnie jest nie do przejścia w 1 dzień. Poza tym Museum of Natural History też było zdaje się za darmo tyle że ponieważ byłem tam w lutym to musiałem zapłacić za szatnie. I jeszcze Wiktorii i Alberta muzeum - tam też nic się nie płaci.
Na Tower trzeba kupić bilety...

Re: Londyn

32
dzieki marasar, na pewno wszystkich sal nie bede zwiedzał, po tegorocznym zwiedzaniou muzeum watykańskiego to tylko najważniejsze perełki będziemy oglądać, aha a kiedyś słyszałem że zrobili w Londynie muzeum w starej elektrowni?? które to jest ??

Re: Londyn

33
Pojęcia nie mam. W sumie wyjechaliśmy do Lądka tylko na weekend więc tak naprawdę to wszystko mam obejrzane tylko po łebkach. Miasto mnie zafascynowało i uważam że jest jednym z najciekawszych z odwiedzonych przeze mnie dotychczas. Jeszcze tam na pewno wróce i to nie raz.

Re: Londyn

34
Najpiekniejsze w londynie jest to, ze wiekszosc miejsc mozecie zobaczyc za darmo :). Wejscia do muzeów sa bezplatne, a reszte macie na wyciągniecie reki. Palac buckingham, palac westminsterski, notting hill, tower bridge, tower of london i wiele wiele innych.. ja londyn uwielbiam, moj drugi dom ;).

Re: Londyn

35
Co prawda odpłatnie, ale niezapomniane wrażenia pozostawiają Kew Gardens. Najlepsza pora roku na ich zwiedzanie to okres od maja do sierpnia. Proponuję zabrać duuużo dodatkowej pamięci do aparatu. ;) Kwiaty, zwłaszcza róże, są tak przepiękne i jest ich tyle, że można dostać oczopląsu. Uwaga, to jest cały dzień zwiedzania, ogrody są rozległe. Ale po wędrówkach i rozjazdach po mieście i wdychaniu smrodów to raj dla naszych płuc i naszej wrażliwości na piękno.

Re: Londyn

36
Kurczę, ja byłam w londynie tylko przez trzy godziny - tempo zwiedzania było wręcz zawrotne. Od tamtej pory marzy mi się pojechać do Londynu na kilka dni, niestety w ogóle nie mam okazji. Ech...

Re: Londyn

37
Mieszkalam w Londynie 4 lata, ale nie zwiedziałam go jeszcze całego tylko najbardziej zanane miejsca: Hyde Park,London Eye,londyńskie zoo.Polecam miasto ze względu na klimat,ludzie bardziej przyjaźni niż w naszym kraju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Londyn”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości

cron