Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie wynająć auto w Mediolanie?

2
My wynajmowaliśmy w Avis (rezerwację złożyliśmy przez internet na ich stronie internetowej). Jest wtedy trchę taniej - a przynajmniej niż wynajmując u pośrednika na miejscu.
Nie pamiętam ile dokładnie zapłaciliśmy, ale nie była to duża kwota. Jeździliśmy Fiatem 500 - tam praktycznie wszyscy jeżdżą Fiatami :) Mały, więc wszędzie można było nim wjechać, zaparkować itd.

Re: Gdzie wynająć auto w Mediolanie?

4
@RozaWiatrow_pl spróbuj poszukać sobie jakiejś lokalnej wypożyczalni. Z Włochami to wiadomo trzeba uważać bo lubią bajerować dlatego najlepiej szukaj przez wyszukiwarkę. Ja korzystałem z RentMama (http://www.rentmama.com) tam znajdziesz małe wypożyczalnie na miejscu i od razu możesz porównać sobie ceny z różnych miejsc. Ja sprawdzałem tam jak jechałem do Hiszpanii na wakacje - wyszło taniej niż w sieciówce a do tego dostaliśmy gratis gpsa za którego w wielkich firmach zawsze trzeba przecież dopłacać :) Oczywiście możesz to też zrobić na miejscu na żywioł, ale skoro można sobie oszczędzić jednego stresu na miejscu to po co go sobie dokładać. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mediolan”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości