Nieprzeczytane posty

Mediolan 2014

1
Witam wszystkich.

Wybieram się do Mediolanu tego lata gdzie zatrzymam się na 3 dni. Chciałem zapytać się wszystkich, którzy zwiedzali Mediolan. Interesują mnie mniej znane zabytki, mało znane restauracje, nietypowe atrakcje itd. Dziękuje za każdą wskazówkę.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mediolan 2014

2
Szczerze to do głowy nie przychodzą mi nieznane zabytki w Mediolanie, może poszukam czegoś później. Mogę na pewno polecić zwiedzanie Kościół San Lorenzo Maggiore,najstarszy kościół Mediolanu oraz Castello Sforzesco. Przy Via Spadari są świetne delikatesy, można tam zgubić się na kilka godzin :D
Atrakcji tam nie brakuje, można podziwiać miast z góry, można udać się na zakupy (wbrew pozorom nawet firmowe sklepy nie mają takich strasznych cen), masa restauracji itp.
Warto wybierać miejsca gdzie jest dużo włochów - tam jest taniej ;) albo jedzenie najlepsze.

Re: Mediolan 2014

3
Dziękuje bardzo.

Gdybyś znalazła jakieś mniej znane choć równie urocze zakątki Mediolanu to napisz na pewno skorzystam. A masz może jakieś namiary na miejscowe restauracje, kawiarenki gdzie serwują bardzo dobre jedzenie i gdzie jedzą lokalni ?. Może jakieś namiary na lodziarnie. Szukam także ciekawych widoków na miasto, poza oczywiści widokiem z samej góry Katedry.

Dziękuje bardzo za wszelkie info
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Mediolan 2014

4
Może warto byłoby zapytać o to kogoś, kto tam mieszka lub mieszkał? Zupełnie inaczej czuje się miasto mieszkając w nim na dłużej, niż będąc na chwilę. Chodzi się w inne miejsca, właściwie niedostępne dla turystów :)

Re: Mediolan 2014

5
Mi podobał się Mediolan, aczkolwiek jest to wielkie miasto, w którym roi się od turystów i czasem, żeby coś zobaczyć trzeba przepchać się przez wieeelki tłum. Zobaczyłem tylko główny plac i kilka popularnych miejsc, chętnie zwiedzę jakieś nietypowe miejsca :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mediolan”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości