Nieprzeczytane posty

Re: Madiolan

17
Katedra Duomo naprawdę robi wrażenie, jest najpiękniejszą jaką widziałam, a jako zwolenniczka takich miejsc, odwiedziłam ich już sporo ;) Koniecznie udajcie się na dach katedry aby podziwiać piękną panoramę Mediolanu, naprawdę warto. Są dwie możliwości dotarcia na górę: schody oraz winda.
Koszt z windą : € 12,00
Na piechotę: € 7,00
Pozwolenie na fotografowanie to koszt € 2,00.



Katedra jest czynna w godzinach 7.00 – 19.00. (ostatnie wejście do katedry 18.45
.)

Taras jest czynny w godzinach od 9.00 – 19.00. (ostatnie wejscie 18.10), ale należy pamiętać że taras jest zamykany o 18.30.
Bilety mozna nabywac do godziny 18.00.

Re: Madiolan

18
Cóż, opisano w tym wątku już wiele atrakcji turystycznych Mediolanu. Nie zabrakło także informacji o stadionie (coś dla panów?).
A dlaczego nei połączyć strawy dla ducha ze strawą dla ciała? Jeśli już zmęczy Was zwiedzanie lub jeżeli Milano Wam się spodoba i postanowicie wrócić. Wówczas polecam spędzenie czasu na relaksie. Tu wklejam link miejsca, które osobiście bardzo mnie urzekło http://www.termemilano.com/
Ponadto, fanki zakupów, moga liczyć na obłowienie się w nietuzinkowe ciuchy w outletach. I to niebylejakich, śmiało można nazwać neiktóre z nich luksusowymi outletami, a których za przystępną cenę kpuje się ciuchy z Metkami znanych lub niszowych projektantów. Polecić mogę ten http://www.mcarthurglen.com/it/serraval ... outlet/en/ około 50min od centrum miasta.
Fajnie odwiedzić także So Chic! na Via Leon Battista ALberti 10 czy D Magazine: Via Monte napoleone 26.
Bardzo podobała mi się Galeria Vittorio Emanuele, uważana za symbol miasta. Choć McDonald w tym miejscu neico razi :/

Re: Madiolan

19
Mi tam się nie podobało. Mnóstwo cyganów żebrzących o pieniądze, praktycznie na każdym kroku ktoś się do ciebie tam przyczepia. Poza tym budynki popisane sprayem i klimat miasta sprawia, że czuliśmy się tam jak w rumunii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mediolan”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości