Nieprzeczytane posty

Re: Madiolan

21
Mediolan jest całkiem fajny, ale mocno polecam odwiedzenie dwóch miast w jednej podróży. Czyli upieczenie dwóch pieczeni na jednym ruszcie. Proponuje przylot do Bergamo (pod Mediolanem), tanie linie jak Ryanair oraz Wizz Air bez problemu Was tam zabiorą. Kolejno, możecie zostać w Bergamo (piękne miasto-miasteczko, naprawdę super) i wybrać się na wycieczkę do Mediolanu. Nocleg pewnie tańszy będzie w Bergamo. Bez problemu znajdziecie busa który za kilka EURO zabierze Was z jednego miasta do drugiego.
Polecam takie rozwiązanie!

Re: Madiolan

23
Bez grubego portfela też się da, nocleg na airbnb, jedzenie koniecznie aperitiv(10euro za drinka, a w cenie wszystkie włoskie przysmaki bez ograniczeń) Duomo najpiękniejsza katedra jaką widziałam i koniecznie w drodze z lotniska trzeba zahaczyć o Bergamo-prawdziwy włoski klimat!;)

Re: Madiolan

24
Bergamo jest dla mnie piękniejsze od Mediolanu! Miasteczko składające się z dwóch części Citta Alta i Citta Bassa jest jednym z piękniejszym w jakim byłam. Widok Alp zapiera dech w piersiach no i nie ma tłumów turystów tylko prawdziwi Włosi

Re: Madiolan

25
Cóż mnie Mediolan nie powalił na kolana. Miasto duże i zatłoczone.
Katedra Duomo cudna.
Wjazd na dach windą 13 euro a schodami 9 euro.
Samo wejscie chyba 3 euro grupowo ale jeszcze poszukam biletu bo nie jestem pewna.Teatr La Scala kompletnie nie zachwyca.
Podobały mi się tramwaje -wszystkie stare a la retro.
Galeria Wiktora Emanuela piękna. Warto wejść do sklepu Ferrari.

Re: Madiolan

29
wera_we pisze:Bez grubego portfela też się da, nocleg na airbnb, jedzenie koniecznie aperitiv(10euro za drinka, a w cenie wszystkie włoskie przysmaki bez ograniczeń) Duomo najpiękniejsza katedra jaką widziałam i koniecznie w drodze z lotniska trzeba zahaczyć o Bergamo-prawdziwy włoski klimat!;)
Zdecydowanie się zgadzam.Bergamo i zdecydowanie jest tu co zwiedzać. Miasto szczególnie godne polecenia w okresie wiosennym kiedy wszystko kwitnie - spacer murami podczas wiosennego poranka albo wieczoru na pewno musi być bardzo przyjemny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mediolan”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

cron