Nieprzeczytane posty

Re: Jak szukać noclegu (airbnb, hostele itp)?

13
Ja już kilkakrotnie rezerwowałam hotel przez booking.com i ani razu nie miałam problemu, a udało się wyczaić fajne oferty. Jedynie widzę dwa minusy:
a) częsta konieczność podawania danych karty kredytowej (nie każdy hotel tego wymaga, ale dosyć często się na to natrafia)
b) wyszukiwarka booking.com nie zawsze pokazuje najtańsze oferty (nawet po posortowaniu cenami). Natrafiłam na ten problem właśnie przy szukaniu noclegu w Paryżu. Wtedy najtańsze oferty przewidywały pokoje za minimum 180 złotych (ok. 45 EUR) za noc, w przybytkach oddalonych od miasta o jakieś 40 km (bliżej były znacznie, znacznie droższe)!

Ale znalazłam na to haka - trochę opisałam go we wpisie na blogu: http://cieplikpodrozuje.acieplik.pl/sam ... y-wakacje/ (zachęcam do przeczytania, opisuję tam wszystkie metody, których użyłam do zbicia kosztów pobytu w Paryżu).
Tl;dr - szukamy za pośrednictwem WizzAira taniej oferty, a potem przeklepujemy hotel do booking.com i o! nagle mamy tanią ofertę! W moim wypadku - 6 nocy, 2 osoby, hotel 3* w Paryżu wyniosło 222 EUR, czyli 37 EUR za noc. To jak na paryskie warunki - cholernie tanio! Ale podczas standardowego wyszukiwania na booking - oferta nie była widoczna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paryż”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości