Nieprzeczytane posty

Re: Paryżanie łączcie się

31
Aviritia pisze: (czekałam na to całą wycieczkę, ślimaczki pycha - tak dobre, że muszę znaleźć jakąś dobrą knajpkę ze ślimakami w Krakowie :).
z doświadczenia powiem ze możesz kupić w supermarkecie Alma ślimaki z zamrażarki i beda takie same jak te we Francji. bo pracowałem w kuchni we Francji i zawsze gdzie były podawane ślimaki to sa one mrożone i wsadzane do piekarnika i gotowę...

Re: Paryżanie łączcie się

32
No co Ty! Zaskoczyłeś mnie, myślałam, że są świeże. Hm, kurcze, nie wiedziałam, że w Almie w ogóle są ślimaki. Muszę skosztować kiedyś, bo niestety mój zaplanowany wypad się nie powiódł. 20zł za 6 ślimaków nie miałam ochoty wydawać i wolałam skoczyć na zapiekankę na krakowski Kazimierz :)

Re: Paryżanie łączcie się

33
Dawno mnie tu nie było ale niestety taka praca.

Wycieczka była udana wyjazd z Biurem Bonus Sieradz.

Plan wycieczki był ok przed samym wjazdem do Paryża byliśmy w Reims minus to że nie mieliśmy wieczorku francuskiego ale myślę że na następny raz się uda.
Pilot/przewodnik trochę mi się wydaje źle zaplanował trasy zwiedzania ale nie wiem jak to jest na takich wycieczkach bo pierwszy raz byłem.
Hotel Mercury, śniadania w hotelu obiadokolacja na mieście.

Co do samej podróży autokarem to nie było źle jestem przyzwyczajony tyle godzin jechać i można coś po drodze zobaczyć:)

Do Paryża mam zamiar jechać jeszcze raz ale z programem zwiedzania zamków.

jak znajdę więcej czasu to opiszę dokładniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paryż”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości

cron