Nieprzeczytane posty

Ibiza w sylwestra

1
Witam. Myślę nad wycieczka na Ibizę w okresie świątecznym oraz nowy rok. Znalazłem już wszystko ale czytając opinie sam nie wiem czy to dobry pomysł. Opinie są rozbieżne, jedni mówią że to bardzo dobry pomysł i że można się pobawić - główny cel (oczywiście nie tak jak w sezonie), a oni piszą odwrotnie że wtedy wyspa nie ma za wielu atrakcji. Podobno większa cześć klubów jest zamknięta i tylko kilka pozostaje otwartych przez cały rok. Osobiście mi to bardzo nie przeszkadza bo jak wiadomo zawsze się znajdzie jakiś i jest czas na zwiedzanie wyspy do czego zachęca na pewno pogoda.

Pytanie do kogoś kto był tam w takim okresie lub ma wiedzę na ten temat. Jak to dokładnie tam jest w takim okresie?

Re: Ibiza w sylwestra

3
Jeśli chcesz wyruszyć na Ibizę, aby odpocząć od tłumów, okres zimowy to najlepsza pora na wyjazd. Jeśli jednak chciałbyś poczuć imprezowy klimat i poznać nowych ludzi to zdecydowanie polecamy wyjazd latem.

Re: Ibiza w sylwestra

4
Ja bym się nie zastanawiał nad zimową Ibizą - będzie zdecydowanie mniej ludzi, ale tam imprezuje się przez cały rok. Wyjazd poza sezonem będzie tańszy, tańsze będą dyskoteki. Czyli moim zdaniem nic nie stracisz jak chodzi o odczucia, a zyska Twój portfel :)

Re: Ibiza w sylwestra

6
ja byłem na Ibizie przez 1,5 miesiąca 2 lata temu w okresie wakacyjnym i było super. Oczywiście jak ktoś lubi tłumy, imprezy i związany z tym zgiełk. Ale łatwo znaleźć miejsce odludnione, krajobrazy super, imprezy ekstra, mam nadzieję, że wrócę tam jak najszybciej!;)

Re: Ibiza w sylwestra

7
Ibiza jest miejscem rozrywkowym i tętni życiem w sezonie - to fakt. Jeśli ktoś chce się nastawiać tylko na zabawę, to lepiej przyjechać tu w sezonie. Tym, którzy wolą mniejsze tłumy i spokój radzimy wybrać się po sezonie. A w czasie takim jak święta i sylwester hotele z pewnością przygotują jakąś specjalną ofertę, więc nie będzie tak, że nic się nie dzieje.

Pozdrawiamy

Re: Ibiza w sylwestra

8
Planujemy wypad na urodziny kolegi, tak na trzy dni, jak sądzicie, czy da radę znaleźć tam coś na 2-3 dni a nie na min. 7? Termin wrzesień, raczej druga połowa. Nie wiem jak tam wygląda obłożenie ale z tego co mówią to raczej zawalone wszystko nawet we wrześniu:(

Re: Ibiza w sylwestra

10
sama zabawa sylwestrowa - jak wszędzie: hucznie i tłumnie.
Jednak jak już pisano wyżej, w okresie naszej zimy, wiele klubów (mimo Nowego Roku), jest zamknięta, do zwiedzania zbytnio miejsc nie ma; cenowo o wiele taniej niż latem.
Jeżeli nie gonisz za imprezami, to doświadczysz prawdziwego uroku wyspy: spokojne puste plaże z drobnym żółtym piaskiem, kamienne domki wśród i gajów oliwnych i pinii, górzyste krajobrazy i sady pełne dojrzałych granatów, pomarańczy i fig.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpańskie wyspy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron