Nieprzeczytane posty

Re: Majorka relacja 2013

11
admin pisze:Witaj

Ja równiez słyszałem o tym ze na Majorce jest dużo Niemców. Co prawda będąc w Palma Nowa oraz w okolicznych miasteczkach nie spotkałem ani jednego Niemca to jednak nie brakowało Brytyjczyków, wiec prawda jest ze Majorka to wyspa o wielu kulturach. Co do wymowy nazw no cóż nawet każdemu zdarzają się pomyłki, zwłaszcza ze wymieniając hiszpańskie nazwy z głowy nie znając hiszpanskiego nie zawsze jest tak łatwe jakby się moglo niektórym wydawac ;) ;)
Mogę to tylko potwierdzić. Byłam na Majorce w 2013 i było tam BARDZO dużo Niemców. W Niemczech mówi się nawet żartobliwie o tym, ze Majorka to 17. kraj związkowy w Niemczech :-)

Re: Majorka relacja 2013

12
Majorka jest prześliczna, szczególnie przed sezonem. Ja trafiłam na nią w maju :) Niemców spotkałam w okolicy Playa de Palma - z opowieści rezydentki wynikło, że mają tam swoją ulicę, gdzie lubią spędzać czas przy piwie ;) w jednym z barów też ich było sporo ale za to w innym było sporo Anglików - ot taka mieszanka ;)

Re: Majorka relacja 2013

16
najlepsze miejsce na całym świecie. Szczerze mówiąc żeby sie nasycić to chyba trzeba by było być tam co najmniej miesiąc,ale kto może sobie na to pozwolić?;-(
W zeszłym roku pierwszy raz odwiedziłem stolicę Majorki i jest to zjawiskowy widok, te wszystkie budynki wzdłuż lini brzegu, połączenie miasta i wyspy, ale mimo wszystko i tak wole bardzie ustronne miejsca. Byłem w La Mola i jest warta każdej ceny, willa na klifie z widokiem na morze Śródziemne.

Zobacz także temat:

Atrakcje Majorki

oraz

Czy warto jechać na Majorkę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpańskie wyspy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości

cron