Nieprzeczytane posty

Re: Hiszpańskie wyspy

31
Witam ponownie, wysłałem formularz do wspomnianego schroniska. Odesłali mi potwierdzenie, niestety po hiszpańsku a nie po angielsku, dlatego nie jestem pewny jakie mają być dalsze działania. Mam teraz jak najszybciej wpłacić im całą kwotę widniejącą w treści (58 EURO) i dopiero wówczas rezerwacja zostanie całkowicie zaakceptowana, tak?
Screen maila w linku, jeśli będzie ktoś tak miły to proszę o wsparcie:)

Re: Hiszpańskie wyspy

32
Nie wiem czy znajdzie się ktoś kto zna hiszpański, ja dopiero zaczynam przygodę z tym językiem. Proponuje tłumacza w Google. Nie będzie to idealne tłumaczenie ale lepsze to niż nic. Oczywiście informuj nas na bieżąco
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Hiszpańskie wyspy

33
Ja miałem do czynienia z hiszpańskim, translatora też używałem zanim napisałem post...wychodziłoby na to, że trzeba teraz wpłacić, jednak ta 'data formalizacji' na 10.09 w sekcji 'płatność' jest trochę myląca. No nic, popróbuję jeszcze innymi drogami.

Re: Hiszpańskie wyspy

37
Kubol pisze:Witam Wszystkich, czy ktoś z Was wie ile kosztuje wypożyczenie skutera na Teneryfie? ponieważ nie nie mam prawka a chciałbym pojeździć i zwiedzić tę wyspę na własną rękę. Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

Niestety nie mamy info o wypożyczalniach skuterów, auta jak najbardziej,
ale dobrze rozwinięta jest komunikacja autobusowa i nie ma problemu by zwiedzić Teneryfę na własną rękę właśnie w ten sposób.

Re: Hiszpańskie wyspy

38
Kubol pisze:Witam Wszystkich, czy ktoś z Was wie ile kosztuje wypożyczenie skutera na Teneryfie? ponieważ nie nie mam prawka a chciałbym pojeździć i zwiedzić tę wyspę na własną rękę. Z góry dzięki za info. Pozdrawiam
Hej, właśnie wróciłem z Lanzaroty. Znalazłem te skutery dla ciebie. Niestety ceny nie są zachęcające. Za Hondę FX 50cc musisz zapłacic 35€ za dzień. Jeżeli wypożyczasz na 7 lub więcej dni to cena spada do 23€/dzień. Rowery od 7-4 € za dzień. To mimo wszystko drogo. Widziałem w jednej z wypożyczalni samochód za 10€/dzień. Wprawdzie była to najniższa klasa czyli jakiś mały fiat ale to i tak taniej niż skuter. Ja wypożyczyłem Seata Leona za około 18.50 za dobę w Hertzu, Chyba najtańsze wyjście dla ciebie to zrobić prawko...

Re: Hiszpańskie wyspy

39
Ahh Majorka. Udało mi się przejechać całą wyspę wzdłuż i wszerz. Piękna wyspa. Byłem w listopadzie jakieś 3 - 4 lata temu, ale chyba najlepszy okres do zwiedzania wyspy. Temperatury ok 25 stopni, nie ma takiego dużego ruchu turystycznego, więc nawet w centrum Palmy nie było problemów z parkowaniem samochodu.

Piękna wyspa. Jak tylko uda mi się odnaleźć to wrzucę filmik z wyprawy :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpańskie wyspy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości