Nieprzeczytane posty

Re: Hiszpańskie wyspy

51
A ja rok temu wybrałam na urlop Fuertaventurę.
Dlaczego?
Bo lecieliśmy w sierpniu i chciałam miejsce gdzie nie będzie tłumów.
Byliśmy w Morro Jable na półwyspie Jandia.
Połowa sierpnia a nie było tłumów. Ale też plaża szeroka i każdy mógł leżeć na ręczniku daleko od innych ludzi.
Dosyć mocny wiatr i duże fale.
Wszystkie hotele w 2 linii brzegowej i przejście na plaże przez ulicę.
Zachwyciły mnie miejsce Ajuj, miasteczko Betancuria wydmy w Corrajelo i plaża Sotavento w okolicach hotelu Mellia Gorriones.
Hotel całkiem ok, obsługa też.
Spokojnie i mało ludzi.

Re: Hiszpańskie wyspy

52
Hiszpańską wyspą, którą pokochałam z całego serca jest Teneryfa - gorący piasek, idealnie czyte morze i wszystko to co może zadowolić nawet najbarzdiej wybrednego urlopowicza. Ja Teneryfę pokochałam dzięki OKAZJOM GU. Jak zobaczyłam zdjęcia to od razu wiedziałam, że musze tam pojechac!

Re: Hiszpańskie wyspy

54
Polecam!!! Wróciliśmy z urlopu z Las Palmas, pogoda dopisywała, słońce, słońce, słońce. Jeżeli szukacie wiosny, która trwa całym rokiem to koniecznie musicie wpaść na Gran Canarię. Szukaliśmy ze znajomymi niestandardowej formy pobytu, padł pomysł katamaranu! Polecam Wam, to lepsze niż hotel, nie ma tłumów ludzi, można w 7 dni opłynąć wszystkie wyspy, byliśmy na Teneryfie, Lanzarote i Fuertaventurze. Nurkowaliśmy, pływaliśmy motorówką, łowiliśmy ryby, a wieczorem kolacja w tawernach. To był jeden z BARDZIEJ owocnych wyjazdów, z pewnością wrócimy do Las Palmas na majówkę.

Re: Hiszpańskie wyspy

56
W lutym ruszam na tydzień na wycieczkę z plecakiem po Fuerteventurze, Lanzarote i La Graciosie. Potrzebuję informacji odnośnie możliwości zaopatrzenia się w kartusz, Campingaz na Fuercie ewentualnie Lanzarote. Gdzie można takowy zakupić ? Może ktoś coś wie na ten temat ? :) ;)

Re: Hiszpańskie wyspy

57
Ja w wakacje ruszam z chłopakiem na Fuertaventure :) Dwa lata temu byliśmy na Laznzarote ale nie podobało mi się tam za specjalnie. Osobiście bardziej poleciłabym Chorwację od tego miejsca. Mam nadzieję, że na Fuertaventurze będzie pięknie :) już przeglądamy wstępnie oferty i sobie porównujemy . Ale jednak może jeszcze za wcześnie na rezerwację. Poczekamy jeszcze i po świętach coś zarezerwujemy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpańskie wyspy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości