Nieprzeczytane posty

Re: Lanzatote

11
My byliśmy na Lanzarote w podróży poślubnej :) na początku września. Temperatura znośna, być może przez wiejący tam wiatr. Było to bardzo zdradliwe, bo wydawało się że słońce aż tak mocno nie grzeje a jednak grzało :D Parę razy było tak, że wstając rano widzieliśmy zachmurzone niebo po czym po 2 godz. na niebie nie było żadnej chmurki. O tym mówiła też rezydentka, żeby się nie przejmować bo pogoda się wyklaruje. Mieszkaliśmy w hotelu Cay Beach Sun. Pokoje świetnie wyposażone każdy miał albo balkon albo taras. W hotelu była grupa polskich animatorów, którzy świetnie wypełniali wolny czas. Na wycieczki organizowane przez biuro podróży nie jeździliśmy, dopiero w drugim tygodniu wypożyczyliśmy auto jedno 6 osobowe, drugie 4- osobowe i z grupką Polaków objeździliśmy całą wyspę. Podzieliliśmy ją sobie na dwa dni. Pomysł okazał się genialny: po 1. wyszło dużo taniej. 2. wycieczka nie była męcząca. 3. tam gdzie chcieliśmy byliśmy dłużej a tam gdzie widzieliśmy, że średnio nam się podoba, byliśmy krócej. Taki sposób zwiedzania wyspy mogę polecić :)

Re: Lanzatote

12
:) Fajna sprawa, ja też miałem objazdówkę, TimanFaya itd :) Byłem w Hotelu Beatriz Costa and Spa, minus jak dla mnie to słabe animacje na basenie no i sporo "Angoli" mam na myśli grupy młodych anglików co wrzucali np. szkło do basenu.

Re: Lanzatote

13
Ja pobyt na Lanzarote w listopadzie 2014 uważam za super udany. Wróciliśmy z piękną opalenizną i mnóstwem wspaniałych zdjęć. Polecam każdemu. Tylko trzeba uważać na hotele, bo niestety my się sparzyliśmy i to był poważny minus tego wyjazdu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpańskie wyspy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

cron